Pirmąjį mačo įvartį 31-ą minutę Santiago Cazorla, o antrame kėlinyje savo Arsene'p Wengero vadovaujamos komandos persvarą įtvirtino čekas Tomašas Rosicky.
Alvaro Negredo

Anksčiausiai vykusioje dienos dvikovoje antrą vietą „Priemier“ lygoje užimantis „Manchester City“ klubas svečiuose lygiosiomis 1:1 (1:0) sužaidė su antros lygos vidutinioke „Blackburn“ ekipa.

Nors svečiams iš Mančesterio po tikslaus Alvaro Negredo smūgio prieš pat pertrauką pavyko išsiveržti į priekį, antrame kėlinyje „Blackburn“ futbolininkams pavyko įmušti išlyginamąjį įvartį.

Kuri komanda žengs į kitą varžybų etapą, paaiškės po papildomos dvikovos.

Kitose rungtynėse Mariaus Žaliūko atstovaujamas antros lygos „Leeds Unietd“ klubas svečiuose kiek netikėtai 0:2 (0:1) pralaimėjo ketvirtojo divizione žaidžiančiai „Rochdale“ komandai.

Lietuvis žaidė visą susitikimą, o nugalėtojams įvarčius pelnė Scottas Hoganas (45+2 min.) ir Ianas Hendersonas (84 min.).
Marius Žaliūkas (leedsunited.com nuotr.)

Liverpulio „Everton“ futbolininkai namuose lengvai 4:0 (2:0) nuglėjo antrosios lygos QPR komandą. „Stoke“ klubas 2:1 (1:0) įveikė antrojo diviziono „Leicester“ futbolininkus. „Southampton“ vos išnešė kailį mače su antros lygos „Burnley“ ekipa - 4:3 (2:0). „Hull“ futbolininkai svečiuose 2:0 (1:0) laimėjo prieš „Middlesbrough“ iš antrojo šalies diviziono. Iš „Premeir“ lygos klubų pralaimėjo vienintelis „Aston Villa“ klubas, kuris savų žiūrovų akivaizdoje 1:2 (0:1) pralaimėjo trečios lygos komandai „Sheffield United“.

Anglijos „Premier“ lygos klubų akistatose „Cardiff“ ekipa 2:1 (0:1) nugalėjo „Newscastle United“ futbolininkus, „Crystal Palace“ komanda 2:0 (1:0) įveikė WBA klubą, o „Fullham“ ir „Norwich“ ekipos išsiskyrė taikiai 1:1 (1:0).

19.15 val. savo rungtynes pradėjo dvi Londono komandos - „Arsenal“ ir „Tottenham“.

„Arsenal“ (I) 2 - 0 „Tottenham“ (I)
31' [1 - 0] Santiago Cazorla
62' [2 - 0] Tomaš Rosicky

„Blackburn“ (II) 1 - 1 „Manchester City“ (I)
45' [0 – 1] Alvaro Negredo
55' [1 – 1] Scott Dann
85' Dedryck Boyata („Manchester City“) – raudona kortelė

„Everton“ (I) 4 - 0 „Queens Park Rangers“ (II)
35' [1 - 0] Ross Barkley
44' [2 - 0] Nikica Jelavic
68' [3 - 0] Nikica Jelavic
76' [4 - 0] Seamus Coleman

„Newcastle United“ (I) 1 - 2 „Cardiff“ (I)
61' [1 - 0] Papiss Cisse
73' [1 - 1] Craig Noone
80' [1 - 2] Fraizer Campbell

„Norwich“ (I) 1 - 1 „Fulham“ (I)
39' [0 - 1] Darren Bent
45' [1 - 1] Robert Snodgrass

„West Bromwich Albion“ (I) 0 - 2 „Crystal Palace“ (I)
22' [0 - 1] Dwight Gayle
90' [0 - 2] Marouane Chamakh

„Stoke“ (I) 2 - 1 „Leicester“ (II)
16' [1 - 0] Kenwyne Jones
55' [2 - 0] Charlie Adam
77' [2 - 1] David Nugent

„Southampton“ (I) 4 - 3 „Burnley“ (II)
22' [1 - 0] Nathaniel Clyne
29' [2 - 0] Rickie Lambert
51' [2 - 1] Sam Vokes
57' [2 - 2] Danny Ings
66' [3 - 2] Jay Rodriguez
42' [4 - 2] Adam Lallana
86' [4 - 3] Kevin Long

„Aston Villa“ (I) 1 - 2 „Sheffield United“ (III)
20' [0 - 1] Jamie Murphy
75' [1 - 1] Nicklas Helenius
81' [1 - 2] Ryan Flynn

„Middlesbrough“ (II) 0 - 2 „Hull“ (I)
10' [0 - 1] Aaron McLean
61' [0 - 2] Fraizer Campbell

„Rochdale“ (IV) 2 - 0 „Leeds“ (II)
45' [1 - 0] Scott Hogan
84' [2 - 0] Ian Henderson

„Barnsley“ (II) 1 - 2 „Coventry“ (III)

„Wigan“ (II) 3 - 3 „Milton Keynes Dons“ (III)

„Yeovil“ (II) 4 - 0 „Leyton Orient“ (III)

„Grimsby“ (V) 2 - 3 „Huddersfield“ (II)

„Brighton“ (II) 1 - 0 „Reading“ (II)

„Bolton“ (II) 2 - 1 „Blackpool“ (II)

„Ipswich“ (II) 1 - 1 „Preston“ (III)

„Macclesfield“ (V) 1 - 1 „Sheffield Wednesday“ (II)

„Kidderminster“ (V) 0 - 0 „Peterborough“ (III)

„Doncaster“ (II) 2 - 3 „Stevenage“ (III)