Šį sezoną dėl išlikimo „Ligue 1“ lygoje kovojantis „Evian“ klubas jau 10-ą mačo minutę išsiveržė į priekį po Milošo Ninkovičiaus smūgio. Po dešimties minučių Yannickas Sagbo padidino persvarą - 2:0. Dar iki pertraukos „Evian“ ekipa įmušė trečią įvartį, kai 33-ią minutę pasižymėjo Kevinas Berigaudas (3:0).

Iki mačo pabaigos likus 10 minučių galutinį tašką padėjo Nadjibas Baouia, kuris pelnė ketvirtą įvartį.

„Evian“ ekipa užtikrintai žengė į Prancūzijos taurės turnyro finalą, kursusitiks su „Troyes“ ir „Bordeaux“ klubų poros nugalėtoju. Šios komandos jau antradienį turėjo išsiaiškinti savo santykius, tačiau dėl smarkaus lietaus rungtynės buvo atidėtos, - informuoja Ivartis.net.