Lisabonos ekipa pirmavo po Ezequielio Garay smūgio jau 3-ią minutę, bet 73-ią minutę Carlosas Tevezas santykį išlygino. Turino futbolininkai neilgai džiaugėsi paritetu, nes 84-ą minutę Lima tolimu ir gražiu smūgiu pelnė pergalingą įvartį „Benfica“ klubui.

Kitoje poroje įvyko dviejų Ispanijos komandų dvikova. „Sevilla“ klubas namuose priėmė „Valencia“ futbolininkus ir kiek netikėtai įveikė varžovus rezultatu 2:0 (2:0). Abu įvarčiai buvo pelnyti per trijų minučių atkarpą pirmo kėlinio antroje pusėje. 33-ią minutę smūgiu kulnu pasižymėjo Stephane'as Mbia, o 36-ą minutę antrą įvartį įmušė Carlos Bacca. Pirmu atveju kyla abejonių, ar nebuvo nuošalės.

Valensijos gerbėjai neturėtų labai išsigąsti ar nusminti, nes ketvirtfinalyje ši jų komanda panaikino „Basel“ klubo turėtą net trijų įvarčių pranašumą (0:3, 5:0 - po pratęsimo).

Atsakomi mačai po savaitės Turine ir Valensijoje.

Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) 2 - 1 Turino „Juventus“ (Italija)

3' Ezequiel Garay [1 - 0]
73' Carlos Tevez [1 - 1]
84' Lima [2 - 1]

„Sevilla“ (Ispanija) 2 - 0 „Valencia“ (Ispanija)

33' Stephane Mbia [1 - 0]
36' Carlos Bacca [2 - 0]

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)