Palaikyti „Ekrano“ draugiškose rungtynėse susirinko namažas būrys žiūrovų. Jų suskaičiuota daugiau nei trys šimtai. Abi ekipos rungtynes pradėjo aktyviai, apsikeitė keliomis atakomis, tačiau nei panevėžiečių, nei svečių vartams grėsmės pirmajame kėlinyje nekilo. Komandos kėlė po kelis kampinius, tačiau realių progų įvarčiams neturėjo nei latviai, nei lietuviai.

Bene realiausią progą pasižymėti pirmame kėlinyje turėjo ekraniečiai, kai 41-ą minutę Uchanna Umeh prasiveržė į latvių baudos aikštelę. Tačiau šeimininkų komandos žaidėjo smūgis skriejo šalia virpsto. Tačiau 44-ą minutę į „Ekrano“ vartus buvo paskirtas 11-os metrų baudinys, kurį šaltakraujiškai realizavo buvęs ekranietis Mantas Savėnas, taip besibaigiant pirmajam kėliniui išvesdamas „Daugavą“ į priekį 0:1.

Antrą kėlinį nei viena ekipa nemažino apsukų. Tiek svečiai, tiek šeimininkai stengėsi žasiti greitomis atakomis. Žinoma, įvarčio labiau reikėjo ekraniečiams, tačiau jų bandymai išlyginti rezultatą per pirmąsias antro kėlinio minutes buvo nesėkmingi. „Ekranas“ turėjo galimybių pasižymėti po standartinių situacijų, tačiau galutinėse fazėse pritrūkdavo tikslumo.

75-ą minutę klastingu smūgiu pasižymėti bandė „Daugava“. G. Diakvnishvili suktu smūgiu sudrebino „Ekrano“ vartu skersinį. Po kelių minučių darbo turėjo ir „Ekrano“ vartų sargas Tadas Kauneckas, įspūdingu šuoliu nukreipęs stiprų varžovų smūgį virš vartų. Per likusį laiką „Ekranas“ dar turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau varžovų gynėjai sužaidė pavyzdingai ir kamuolį išmušė praktiškai iš tuščių vartų. Vėliau rezultatas nebepasikeitė ir pergalę Panevėžyje šventė lietuviškasis „Daugavos“ klubas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)