Įvarčius nugalėtojams pelnė Felipe Santana (50 min.) ir Mohamedas Zidanas (51 min.).

Kovoje dėl trečiosios pozicijos po 11 metrų baudinių serijos Miuncheno „Bayern“ klubas 5:4 įveikė varžybų šeimininkę „Mainz“ komanda.

Normalus rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2, o pratęsimas nebuvo žaidžiamas. Aikštės šeimininkams įvarčius pelnė Nikolče Noveski (11 min.) ir Anthony Ujah (59 min.), o Bavarijos ekipos gretose pasižymėjo Davidas Alaba (30 min.) ir Nilas Petersenas (57 min. 11 m b.).

Pusfinaliuose „Borussia“ 1:0 įveikė „Mainz“, o „Hamburger SV“ 2:1 nugalėjo „Bayern“.

Turnyre buvo žaidžiami du kėliniai po 30 minučių, o mačo pabaigoje esant lygiam rezultatui iškart mušami 11 metrų baudiniai.