Pirmos į kovą sekmadienį stojo Londono „Tottenham Hotspur“ ir „Manchester United“ komandos. „White Hart Lane“ stadione vykusiose rungtynėse abiejų ekipų futbolininkai sukūrė po keletą pavojingų momentų, tačiau pasižymėti taip ir nesugebėjo - lygiosios 0:0.

Vieni geriausių šio sezono vartininkų Hugo Lloris („Tottenham Hotspur“) ir Davidas DeGea („Manchester United“) ir šįkart savo ginamus vartus išsaugojo „sausus“.

Antrose dienos rungtynėse taip pat užfiksuotos lygiosios. Lyderis Londono „Chelsea“ klubas išvykoje taikiai 1:1 išsiskyrė mače su „Southampton“ futbolininkais.

„Southampton“ klubą 17 min. į priekį išvedė Sadio Mane. Jau per teisėjo pridėtą vieną pirmo kėlinio minutę rezultatą išlygino Edenas Hazardas.

Tuo tarpu čempiono titulą ginantis ir antrą vietą užimantis „Manchester City“ klubas pergalės nesugebėjo iškovoti namuose. Galimybe iki vieno taško sumažinti atsilikimą nuo „Chelsea“ nepasinaudoję Mančesterio futbolininkai savo aikštėje lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Burnley“ komanda. Šeimininkai pirmajame kėlinyje pelnė du įvarčius, tačiau po pertraukos dviem taikliais smūgiais atsakė „Burnley“ futbolininkai.

Į penktą vietą pakilo traumų kamuojama Londono „Arsenal“ komanda, išvykoje sunkiai rezultatu 2:1 palaužusi ir turnyrinėje lentelėje aplenkusi kitą sostinės ekipą „West Ham United“.

Pirmo kėlinio pabaigoje svečiai vieną po kito pelnė pelnė du įvarčius. 41 min. 11 m baudinį realizavo Santi Cazorla, o dar po dviejų minučių greito išpuolio metu kamuolį į vartus pasiuntė Danny'is Welbeckas. 54 min. „West Ham United“ klubas sušvelnino skirtumą - pasižymėjo Cheikhou Kouyate.

Paskutinis „Premier“ lygos 19-o turo susitikimas bus sužaistas pirmadienį - „Liverpool“ futbolininkai namuose susitiks su „Swansea City“ ekipa.

„Tottenham Hotspur“ 0-0 „Manchester United“

„Southampton“ 1-1 „Chelsea“

17' [1-0] Sadio Mane
45' [1-1] Eden Hazard
89' Morgan Schneiderlin („Southampton“) parodyta raudona kortelė

„Manchester City“ 2-2 „Burnley“

23' [1-0] David Silva
33' [2-0] Fernandinho
47' [2-1] George Boyd
81' [2-2] Ashley Barnes

„West Ham United“ 1-2 „Arsenal“

41' [0-1] Santi Cazorla (iš 11 m baudinio)
44' [0-2] Danny Welbeck
54' [1-2] Cheikhou Kouyate

„Aston Villa“ 0-0 „Sunderland“

49' Fabian Delph („Aston Villa“) parodyta raudona kortelė

„Hull City“ 0-1 „Leicester City“

32' [0-1] Riyad Mahrez
88' Paul Konchesky („Leicester City“) parodyta raudona kortelė
90' Stephen Quinn („Hull City“) parodyta raudona kortelė

„Queens Park Rangers“ 0-0 „Crystal Palace“

„Stoke City“ 2-0 „West Bromwich Albion“

51' [1-0] Mame Biram Diouf
67' [2-0] Mame Biram Diouf

„Newcastle United“ 3-2 „Everton“

5' [0-1] Arouna Kone
34' [1-1] Papiss Cisse
51' [2-1] Ayoze
68' [3-1] Jack Colback
84' [3-2] Kevin Mirallas