Pajėgiausia sudėtimi žaidę čempionai pirmąjį įvartį praleido pirmojo kėlinio viduryje, kuomet tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė Henrikhas Mkhitaryanas.

Po pertraukos po tikslų smūgį pridėjo Marco Reusas ir Jonas Hofmannas, o dėl antros vietos Vokietijos čempionate kovojanti „Borussia“ išsivežė svarbią pergalę iš Miuncheno.

Tačiau Pepe Guardiolai galvos skausmą kelia ne pralaimėjimas, o pagrindinio vartininko Manuelio Neuerio trauma. Vokietis susižeidė blauzdą žir antrame kėlinyje nepasirodė. Jį pakeitė 20-metis vartininkas Lukasas Readeris. Kiek ilgai negalės žaisti M. Neueris paaiškės tik po išsamių tyrimų.

Moenchengladbacho „Borussia“ 1 - 1 „VfB Stuttgart“
12' [0 - 1] Daniel Didavi
89' [1 - 1] Juan Arango

„Freiburg“ 2 - 0 „Braunschweig“
8' [1 - 0] Damir Vrancič (į savus vartus)
48' [2 - 0] Julian Schuster

„Hannover“ 2 - 1 „Hamburger“
9' [1 - 0] Lars Stindl
48' [1 - 1] Hakan Calhanoglu
86' [2 - 1] Didier Ya Konan

„Mainz“ 3 - 0 „Werder Bremen“
5' [1 - 0] Nils Petersen (į savus vartus)
16' [2 - 0] Christoph Moritz
39' [3 - 0] Zdenek Pospech

„Wolfsburg“ 4 - 1 „Nurnberg“
8' [0 - 1] Markus Feulner
19' [1 - 1] Kevin De Bruyne
22' [2 - 1] Ivan Perisič
69' [3 - 1] Junior Malanda
84' [4 - 1] Ivan Perisič

Miuncheno „Bayern“ 0 - 3 Dortmundo „Borussia“
21' [0 - 1] Henrikh Mkhitaryan
49' [0 - 2] Marco Reus
57' [0 - 3] Jonas Hofmann