„Liverpool“ sekmadienį prarado taškus miesto derbyje – svečiuose neišnaudojus turėtų progų 0:0 buvo sužaista su Liverpulio „Everton“ futbolininkais.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai su 70 taškų nukrito į antrąją vietą. „Manchester City“ futbolininkai į pirmąją vietą pakilo pergalės prieš „Bournemouth“ 1:0 dėka.

Tuo metu Londono miesto derbyje „Chelsea“ svečiuose 2:1 įveikė „Fulham“ komandą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Gonzalo Higuainas ir Jorginho.

Šiame mače prie „Fulham“ vairo debiutavo šią savaitę atleistą italą Claudio Ranieri pakeitęs jo asistentas, buvęs „Chelsea“ žaidėjas Scottas Parkeris.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Watford“ namie dramatiškai 2:1 palaužė „Leicester City“ komandą, kuriai pirmą kartą vadovavo Glazgo „Celtic“ palikęs ir atleistą Claude'ą Puelį pakeitęs Brendanas Rodgersas.

Pirmąjį įvartį jau penktąją minutę pelnė „Watford“ puolėjas Troy'us Deeney, bet 75-ąją minutę rezultatą išlygino Jamie Vardy. Visgi paskutinį žodį tarė Andre Gray'us, padovanojęs šeimininkams pergalę įvarčiu per pridėtą laiką.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)