Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai, kurie pirmi ir išsiveržė į priekį. 5-ą minutę kamuolį į Velso komandos vartus pasiuntė olandas Robinas van Persie.

Maždaug po 10-ies minučių varžovą savoje baudos aikštelėje pargriovė Aaronas Ramsey. Mačo arbitras nedvejodamas paskyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavo Scottas Sinclairas ir rezultatas tapo 1:1.

Antrame kėlinyje „Arsenal“ komandos gynyboje atsivėrė skylės. 57-ą minutę į gynybą nespėjęs sugrįžti jaunasis „kanonierių“ gynėjas Ignasis Miquelis turėjo brangiai už tai sumokėti ir Nathanas Dyeris išvedė „Swansea“ ekipą į priekį.

A. Wengeras neapsikentęs į aikštę nedelsiant išleido prancūzą Thierry Henry ir čeką Tomašą Rosicky, kurie suaktyvino „Arsenal“ komandos puolimą.

69-ą minutę rezultatas tapo lygus. Šeimininkų ekipos gynėjai siekė atlikti dirbtinę nuošalę, tačiau tuo puikiai pasinaudojo greitasis Theo Walcottas - 2:2.

Tačiau vos po minutės, „Swansea“ klubas dar kartą išsiveržė į priekį. Šį kartą įvartį pelnė Danny Grahamas. Susitikimo pabaigoje „Arsenal“ turėjo progų rezultatą ne tik, kad išlyginti, bet ir persverti jį savo naudai. Deja, susikurtos galimybės nebuvo išnaudotos, todėl „Premier“ lygoje buvo patirtas jau antras pralaimėjimas iš eilės.

Tuo tarpu susitikimas tarp „Newcastle“ ir QPR ekipų baigėsi kuklia šeimininkų pergale 1:0. „Newcastle“ klubui pergalę atnešė Leono Besto įvartis.

„Swansea City“ 3 – 2 „Arsenal“

5‘ [1 – 0] Robin van Persie
16‘ [1 – 1] Scott Sinclair (iš 11 metrų baudinio)
57‘ [2 – 1] Nathan Dyer
69‘ [2 – 2] Theo Walcott
70‘ [3 – 2] Danny Graham

„Newcastle“ 1 – 0 QPR

37‘ [1 – 0] Leon Best