Juano Matos įvartis jau per teisėjo pridėtą laiką lėmė Londono "Chelsea" pergalę 2-1 prieš dėl išlikimo lygoje kovojančią "Wigan" ekipą.

Branislavas Ivanovičius antrojo kėlinio pradžioje išvedė šeimininkus į priekį, nors buvo akivaizdžiai nuošalėje, o 82 minutę Mohamedas Diame puikiu smūgiu atstatė pusiausvyrą.

Visgi galutinį žodį tarė Londono komanda: po įspūdingo Fernando Torreso smūgio kamuolys atsimušė į virpstą, o pirmasis prie jo suskubo Mata.

Ši pergalė leido "Chelsea" (56 tšk) vėl sugrįžti į penktą vietą tunyrinėje lentelėje. Nuo išsvajotos ketvirtosios pozicijos, kurioje rikiuojasi vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidęs Londono "Arsenal", Roberto Di Matteo auklėtinius skiria vos 2 taškai.

Pozicijų pirmajame ketverte sutvirtinti nepavyko Londono "Tottenham" klubui, kuris mačą išvykoje su "Sunderland" baigė lygiosiomis 0-0.

Svečiai dvikovą pradėjo aktyviai, bet šeimininkai neleido įgyti ryškios iniciatyvos, todėl progų buvo nedaug. bene geriausias galimybes turėjo sostinės komandos saugas Rafaelis van der Vaartas, bet jo smūgius spėjo blokuoti gynėjai.

Po šių lygiųjų "Tottenham" (59 tšk) išliko trečioje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau gali ją prarasti, jei Londono "Arsenal" (58 tšk) nepralaimės "Man City". Tuo metu "Sunderland" (42 tšk) rikiuojasi aštuntoje pozicijoje.

Londono "Chelsea" 2 - 1 "Wigan"

62' [1 - 0] B.Ivanovic
83' [1 - 1] M.Diame
90' [2 - 1] J.Mata

"Liverpool" 1 - 1 Birmingemo "Aston Villa"

10' [0 - 1] C.Herd
82' [1 - 1] L.Suarez

"Sunderland" 0 - 0 Londono "Tottenham"

"Bolton" 0 - 3 Londono "Fulham"

30' [0 - 1] C.Dempsey
45' [0 - 2] C.Dempsey
80' [0 - 3] M.Diarra

"Norwich" 2 - 2 Liverpulio "Everton"

22' [0 - 1] N.Jelavic
39' [1 - 1] J.Howson
61' [1 - 2] N.Jelavic
77' [2 - 2] G.Holt

"West Bromwich" 3 - 0 "Blackburn"

7' [1 - 0] M.Olsson (į savus vartus)
69' [2 - 0] M.Fortune
85' [3 - 0] L.Ridgewell

90' iš aikštės pašalintas A.Modeste ("Blackburn")

„Stoke City“ 2 – 1 „Wolves“

26‘ [0 – 1] Michael Kightly
37‘ [1 – 1] Robert Huth
61‘ [2 – 1] Peter Crouch