„Mėlynieji“ savo užduotį įvykdė, namuose 6:1 sutriuškinę danų ekipą, bet „Senoji senjora“ Ukrainoje šventė kuklią bet svarbią pergalę 1:0, kai įvartį į savo vartus įsimušė „Šachtar“ žaidėjas Aleksandras Kucheris.

E grupėje Turino klubas užėmė pirmą vietą, antri liko doneckiečiai, o „Chelsea“ krenta į Europos lygos turnyrą ir netenka galimybės apginti titulą. Londono ekipa surinko po 10 taškų su „Šachtar“ komanda, bet ukrainiečių geresnis tarpusavio mačų santykis (2:1 ir 1:1).

F grupės favoritai iškovojo pergales. Miuncheno „Bayern“ klubas namuose laimėjo prieš Borisovo BATE ekipą 4:1 ir užėmė pirmą vietą. Tiek pat taškų (13) surinko ir ispanų „Valencia“ komanda, kuri svečiuose palaužė prancūzų „Lille“ futbolininkų pasipriešinimą 1:0. Bavarams aukštesnę poziciją lėmė palankesnis tarpusavio rungtynių su Valensijos klubu balansas (2:1 ir 1:1). Baltarusiai žais Europos lygos turnyre.

G grupėje prie jau į kitą etapą anksčiau patekusios „Barcelona“ komandos prisijungė Glazgo „Celtic“ futbolininkai. Škotai pirmą kartą nuo 2008 metų pasiekė atkrintamąjį etapą, nes rungtynėse namuose įveikė Maskvos „Spartak“ ekipą 2:1.

Tuo tarpu jų konkurentė Lisabonos „Benfica“ sužaidė be įvarčių su eksperimentinės sudėties „Barcelona“. Katalonų gretose tik antrame kėlinyje (58-ą min.) aikštėje pasirodęs Lionelis Messi, 85-ą min. gavo kojos traumą ir buvo išvežtas ant neštuvų. Portugalai žais Europos lygos turnyre.

Lionelis Messi patyrė traumą

H grupėje dėl antros vietos kovojo Stambulo „Galatasaray“ ir Klužo CFR Cluj klubai. Nors rumunai iškovojo istorinę pergalę „Old Trafford“ stadione prieš nepajėgiausios sudėties „Manchester United“ ekipą 1:0, į kitą etapą žengė turkai.

Jie šventė pergalę 2:1 išvykoje susitikime su „Braga“ komanda ir liko turnyro lentelėje antri. „Galatasaray“ futbolininkai sėkmingiau sužaidė tarpusavio mačus (1:1 ir 3:1).

E grupė

Londono „Chelsea“ 6 - 1 „Nordsjaelland“

38' David Luiz [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
45' Fernando Torres [2 - 0]
46' Joshua John [2 - 1]
51' Gary Cahill [3 - 1]
56' Fernando Torres [4 - 1]
63' Juan Mata [5 - 1]
71' Oscar [6 - 1]

32' Nicolai Stokholm („Nordsjaelland“) - nerealizavo 11 metrų baudinio
35' Eden Hazard („Chelsea“) - nerealizavo 11 metrų baudinio

Donecko „Šachtar“ 0 - 1 Turino „Juventus“

56' Aleksandr Kucher [0 - 1] („Šachtar“, į savo vartus)

Miuncheno „Bayern“ 4 - 1 Borisovo BATE

22' Mario Gomez [1 - 0]
54' Thomas Muller [2 - 0]
66' Xherdan Shaqiri [3 - 0]
83' David Alaba [4 - 0]
89' Jegor Filipenka [4 - 1]

51' Jerome Boateng („Bayern“) - raudona kortelė
69' Denis Poliakov (BATE) - - raudona kortelė

„Lille“ 0 - 1 „Valencia“

36' Jonas [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

Glazgo „Celtic“ 2 - 1 Maskvos „Spartak“

21' Gary Hooper [1 - 0]
40' Ari [1 - 1]
82' Kris Commons [2 - 1]

88' Kim Kallstrom („Spartak“) - raudona kortelė

„Manchester United“ 0 - 1 Klužo „CFR Cluj“

56' Luis Alberto [0 - 1]

„Braga“ 1 - 2 Stambulo „Galatasaray“

32' Marcio Mossoro [1 - 0]
58' Burak Yilmaz [1 - 1]
78' Aydin Yilmaz [1 - 2]