Centrinėje turo akistatoje Pepo Guardiolos auklėtiniai namuose išplėšė lygiąsias 1:1 prieš Londono „Chelsea“ futbolininkus.

„Mėlynuosius“ pirmajame kėlinyje į priekį išvedė Raheemas Sterlingas, bet šeimininkams 83-ąją minutę tašką iškovojo Rodri.

Konkurentų nesėkme pasinaudojo ir pirmoje turnyrinės lentelės vietoje įsitvirtino „Liverpool“ ekipa, 4:1 laimėjusi prieš „Brentford“.

Įvarčius pelnė Darwinas Nunezas, Alexis Mac Allisteris, Mohamedas Salah ir Cody Gakpo. Vis dėlto pergalę apkartino Curtiso Joneso, Diogo Jota ir D. Nunezo traumos.

Greta lyderių žengiantys Londono „Arsenal“ svečiuose 5:0 sutalžė „Burnley“. Po įvartį pelnė Martinas Odegaardas, Leandro Trossardas ir Kai Havertzas. Du kartus pasižymėjo Bukayo Saka.

Kitose rungtynėse „Wolves“ 2:1 nustebino „Tottenham“, „Nottingham“ 2:1 pranoko „West Ham“, „Newcastle“ sužaidė 2:2 su „Bournemouth“, o „Aston Villa“ 2:1 palaužė „Fulham“.