G grupėje rungtyniaujančios „Manchester City“ ir „Crvena zvezda“ komandos ietis surėmė „Etihad“ stadione. Prieš pirmo kėlinio pabaigą į priekį išsiveržė serbai: po staigios kontratakos Edersoną nuginklavo Osmanas Bukari.

Jau pirmomis antrosios rungtynių pusės minutėmis „City“ parodė, kad toliau juokauti neketina.

47-ą minutę po puikios pozicinės atakos pasižymėjo Julianas Alvarezas. Tas pats ispanas 60-ą minutę aikštės šeimininkus išvedė į priekį, kai atrodė, jog baudos smūgiu bandė atlikti pavojingą perdavimą vartų link, tačiau pats preciziškai tiksliai pasiuntė kamuolį į tinklą.

Pergalę 73-iąją rungtynių minutę užtvirtino vienas pagrindinių komandos saugų – Rodri. Rungtynės taip ir baigėsi – rezultatu 3:1. Įspūdinga, jog „Manchester City“ atliko net 35 smūgius vartų link, 14 iš jų pasiekė vartų plotą.

Osmanas Bukari švenčia savo tikslų smūgį, kuris pažadino „City“

Pirmajame G grupės mače 3:1 pergalę prieš Berno „Young Boys“ šventė „RB Leipzig“ futbolininkai.

Ispanijoje vykusiame H grupės mače tarp „Barcelona“ ir „Royal Antwerp“ komandų intriga nekvepėjo.

Akivaizdžiu mačo favoritu laikoma „Barca“ kūrė daug progų ir jas efektyviai išnaudojo – nušlavė oponentus iš Belgijos rezultatu 5:0.

Katalonai savo persvarą įrodė jau pirmame kėlinyje – vos 11-ą minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Portugalijos puolėjas Joao Felixas. 19-ą minutę pranašumą padvigubino Lenkijos superžvaigždė Robertas Lewandowski, o vos po trijų minučių kamuolį į savo vartus nukreipė Antverpeno krašto gynėjas Jelle Bataille.

Antroji rungtynių pusė virto formalumu.

Katalonijoje ir toliau dominavo šeimininkai: 54-ą minutę įvartį pelnė vienu iš komandos auksinių berniukų laikomas Gavi, o 66-ąją minutę savo įvarčių kraitį padvigubino Joao Felixas. Rungtynės baigėsi triuškinama katalonų pergale 5:0.

Katalonai per mačą atliko 22 smūgius vartų link, 9 iš jų skriejo į vartų plotą. Kitoje H grupės poroje – įtikinama „Porto“ pergalė 3:1 prieš Donecko „Šachtar“.

Visi rezultatai:

E grupė

„Feyenoord“ 2 – 0 „Celtic“

45+2' [1:0] Calvinas Stengs

76‘ [2:0] Alireza Jahanbakhsh

„Lazio“ 1 – 1 Madrido „Atletico“

29' [0:1] Pablo Barriosas

90+4' [1:1] Ivan Provedel

60‘ [2:1] Julianas Alvarezas

73' [3:1] Rodri

„Young Boys“ 1 – 3 „Leipzig“

3' [0:1] Mohamed Simakan

33' [1:1] Meschack Elia

73' [1:2] Xaver Schlager

90+2' [1:3] Benjamin Sesko