Pirmame kėlinyje Klimas Gusočenka (45 min.) pasiuntė kamuolį į savo vartus, o antrame kėlinyje po įvartį nugalėtojams pelnė Aurelijus Staponka (63 min.) ir Žilvinas Banys (87 min.).

Tik pirmos šių komandų rungtynės Gargžduose šį sezoną baigėsi lygiosiomis (1:1), o kitus tris susitikimus laimėjo gargždiškiai - 4:1 ir 1:0 svečiuose bei 3:0 penktadienio vakarą namuose.

Lygoje pirmauja vicečempionas Vilniaus MFD „Žalgirio“ (57 tšk.) klubas, lenkiantis Klaipėdos „Atlantą“ (51 tšk.) bei čempiono titulą ginančią Panevėžio „Ekraną“ (50 tšk.).

Aikštės šeimininkai aktyviau pradėjo rungtynes ir galėjo įsiveržti į priekį 14-ą minutę, tačiau Aurelijus Staponka, gavęs puikų Artūro Juchno perdavimą ir atsidūręs vienas prieš vartus, pasirinko ne patį geriausią sprendimą smūgiuoti iš toli ir į vartus nepataikė.

Kėlinio viduryje žaidimas išsilygino. Svečiai kėlė keletą kampinių prie „Bangos“ vartų, tačiau R. Bogužas darbo neturėjo. 30-ą minutę A. Juchno kolegai A. Staponkai sukūrė dar vieną progą įvarčiui įmušti po baudos smūgio. Gynėjų be priežiūros paliktas puolėjas smūgiu galva iš vartininko aikštelės nukreipti kamuolio į vartus nesugebėjo.

Po trijų minučių analogišką progą išvesti savo komandą į priekį turėjo šiaulietis Niko Tokičius. Legionierius stovėdamas nugara į vartus pabandė galva pataisyti kamuolį po T. Eliošiaus baudos smūgio, bet smūgiavo netaikliai.

Atsakomos atakos metu A. Staponka puikiai suklaidino jį prižiūrėjusį Filipą Zderičių, įsiveržė į baudos aikštelę ir labai stipriu smūgiu kaire koja privertė Paulių Pocių akrobatiniu šuoliu palydėti šalia skersinio skriejusį kamuolį. 35-ą minutę „Šiaulių“ vartininkui dar kartą teko įsijungti į žaidimą po A. Juchno labai pavojingo baudos smūgio. Kamuolys praskriejo visai šalia vartų.

Įvartis brendo. Kėlinio pabaigoje P. Pocius pademonstravo puikią reakciją atmušdamas A. Juchno galvą į vartus pasiųstą kamuolį po kampinio. Tačiau jau per pridėtą laiką pirmajame kėlinyje svečių vartų sargas buvo bejėgis atremti su A. Staponka kovojusio gynėjo K. Gusočenkos smūgį į savo vartus po tolimo A. Juchno perdavimo.

Po pertraukos iniciatyva priklausė šiauliečiams. 49-ą minutę suklydus Važai Bedoidzei, Leonidas Mušnikovas perėmė kamuolį ir stipriu tolimu smūgiu pažeme pasiuntė jį šalia virpsto, priversdamas Rimantą Bogužą pirmą kartą rungtynėse pademonstruoti savo reakciją. Po trijų minučių Tomas Birškys sulaukė gero perdavimo dešinėje „Bangos“ baudos aikštelės pusėje, tačiau smūgis saugui nepavyko.

63-ią minutę į „Šiaulių“ vartus krito antras įvartis. Aikštės šeimininkai surengė gražią kontrataką. Evaldas Grigaitis atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur Tomas Salamanavičius smūgiu pataikė į gynėją. Pirmas prie kamuolio atsidūrė A. Staponka ir pasiuntė jį į vartų tinklą.

Į puolimą nuskubėjusius šiauliečius „Banga“ privalėjo 78-ą minutę. Nesulaikomai antrame kėlinyje žaidęs E. Grigaitis dar kartą puikiai perdavė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau stiprų A. Juchno smūgį vienu lietimu atrėmė fantastišką reakciją pademonstravęs P. Pocius.

Visus rungtynių klausimus išsprendė Žilvinas Banys. „Bangos“ saugas tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą, įmušdamas trečiąjį komandos įvartį 87-ą minutę.

Dvikovos pabaigoje šiauliečiai galėjo sušvelninti rezultatą, tačiau N. Tokičius po perdavimo iš kairio krašto smūgiu sudrebino virpstą.

„Banga“ 3 – 0 „Šiauliai“

45' Klimas Gusočenko [1 - 0] („Šiauliai“, į savo vartus)
63' Aurelijus Staponka [2 - 0]
87' Žilvinas Banys [3 - 0]

„Banga“: R. Bogužas, R. Borusas, M. Gudauskas, V. Bedoidzė, M. Dūda, K. Urbaitis, E. Grigaitis (90+2 min. M. Stirbys), M. Kura (57 min. T. Salamanavičius), A. Juchno (85 min. I. Gerkanašvilis), Ž. Banys, A. Staponka.

„Šiauliai“: P. Pocius, M. Fridrikas, J. Raziūnas, F. Zderičius (53 min. D. Veraja), T. Eliošius, T. Birškys (69 min. R. Lėščius), M. Vorobjovas, A. Vaskela (82 min. A. Juozapaitis), L. Mušnikovas, K. Gusočenko, N. Tokičius.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):