Po Gylfi Sigurdssono smūgio „Tottenham“ futbolininkai 28-ą minutę pirmavo 1:0, bet 34-ą minutę „Sunderland“ komandos naujokas Cabralis rezultatą išlygino.

63-ią minutę Wesas Brownas nuginklavo vartininką Bradą Friedelį - 2:1, o pergalę 80-ą minutę įtvirtino Davidas Mobergas Karlssonas 3:1.

Antrame mače 21-ą minutę įvartį į varžovų vartus įmušė Mančesterio komandos puolėjas bosnis Edinas Džeko.

Barclays“ Azijos taurės turnyro finale „Man City“ klubas jėgas išbandys su gerokai sustiprėjusia „Sunderland“ ekipa, tuo tarpu Pietų Kinijos rinktinė dėl trečios vietos susikaus su „Tottenham“ komanda. Abejos rungtynės vyks šeštadienį, - informuoja Ivartis.net.

„Sunderland“ 3 – 1 „Tottenham“

28‘ [0 – 1] Gylfi Sigurdsson
34‘ [1 – 1] Cabral
63‘ [2 – 1] Wes Brown
80‘ [3 – 1] David Moberg Karlsson

„Manchester City“ 1 – 0 Pietų Kinija

21‘ [1 – 0] Edin Džeko