Pirmasis Birmingemo komandos gynybą 11-ąją rungtynių minutę pralaužė atraminis saugas Rodri. Netrukus, 20-ą minutę rezultatą švelniu smūgiu iš aštraus kampo lygino Jhonas Duranas.

Tada prasidėjo P. Fodeno šou – pirmasis atakuojančio saugo įvartis krito prieš pat pirmo kėlinio pabaigą (45+1 min.), antrą kartą Stefaną Ortegą anglas nuginklavo 62-ą minutę. „Hat-trick'ą“ P. Fodenas užbaigė įspūdingai – 69-ą minutę iš maždaug 18-os metrų slystelėdamas pasiuntė galingą smūgį į dešinį viršutinį vartų kampą.

Po šios pergalės „City“ yra 3-i ir savo sąskaitoje turi 67 taškus – lygiai tiek pat kaip „Liverpool“, tačiau šie sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau. „Aston Villa“ su 59 taškais rikiuojasi 5-oje vietoje.

Londono „Arsenal“ užtikrintai 2:0 įveikė „Luton Town“ futbolininkus ir pakilo į pirmą vietą Anglijos „Premier“ lygoje. Tiesa, tai turbūt laikina, kadangi rytoj į kovą prieš „Sheffield United“ stos „Liverpool“ futbolininkai, kurie su pergale susigrąžintų 2 taškų persvarą turnyro lentelėje.

Martinas Odegaardas ir Kai Havertzas

Anglijos sostinės „Emirates“ stadione šeimininkavę „kanonieriai“ iniciatyvą prieš lygos autsaiderius kontroliavo nuo pradžios iki galo. Abu įvarčius „Arsenal“ mušė pirmame kėlinyje – pirmasis Thomaso Kaminskio vartų tinklą suvarpė komandos kapitonas Martinas Odegaardas, kuris pasižymėjo galingu smūgiu kaire koja po Kai Havertzo perdavimo.

Vėliau Emile‘is Smith-Rowe pavojingu skersuotu perdavimu sukūrė progą antram įvarčiui, tačiau ją užbaigė ne „Arsenal“ atstovas, o Lutono komandos dešiniojo krašto gynėjas Daiki Hashioka. Antrame kėlinyje žaidimas gerokai sulėtėjo, vienintelį smūgį į vartų plotą 88-ą minutę atliko Eddie Nketiah.

„Arsenal“ po šios pergalės su 68 taškais kyla į pirmą vietą, o „Luton Town“ su 22 taškais lieka 18-i.

Kitoje stipriausios pasaulio lygos akistatoje įvarčių nematėme. Nulinėmis lygiosiomis sužaidė „Brentford“ ir „Brighton“ komandos. Braitono klubas atliko beveik penkiskart daugiau smūgių nei priešininkai (24-5), tačiau progų užbaiginėjimas neatitiko standarto.

„Brighton“ po šios akistatos rikiuojasi 9-i „Premier“ lygoje, o aikštės šeimininkai „Brentford“ lieka arti iškritimo ribos – 15-oje vietoje.