Susitikimo pradžioje vyko apylygė kova, bet pirmi įvartį pelnė svečiai. 20-ą minutę kairiajame atakos krašte Gervinho atliko puikų reidą varžovų baudos aikštelės link, o pergudravęs varžovą suteikė galimybę pasižymėti Tomašui Rosicky, kuria čekas pasinaudojo.

Antrame kėlinyje (50 min.) T. Rosicky pasižymėjo dar kartą ir padvigubino komandos persvarą.

70-ą minutę už paskutinės vilties pražangą raudoną kortelę prieš save išvydo „Arsenal“ klubo vidurio gynėjas Peras Mertesackeris, todėl šeimininkai įgijo kiekybinę persvarą. Negana to, vokietis prasižengė savo baudos aikštelėje, todėl arbitras Howardas Webbas į Londono komandos vartus paskyrė ir vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Jamesas Morrisonas ir rezultatas tapo 1:2.

Tačiau per likusį laiką rezultato šeimininkams išlyginti nepavyko ir „Arsenal“ futbolininkai iškovojo 16-ą pergalę sezone.