Leverkuzeno „Bayer“ futbolininkai E grupės mače galynėjosi su „Barcelona“, kuri jau seniai garantavo sau vietą atkrintamose varžybose.

Vokietijos komandai ne tik buvo būtina pergalė, bet jai taip pat dar ir reikėjo, kad „Roma“ ekipa savo aikštėje neįveiktų Borisovo BATE futbolininkų. Jei italai padėjo Leverkūzeno atstovams ir sužaidė su baltarusiais be įvarčių 0:0, tai patys vokiečiai mačą su katalonais baigė tik taikiai 1:1 (1:1) ir žais Europos lygos turnyre.

„Barca“ pirmavo 1:0 po Lionelio Messi smūgio 20-ą min., bet Javieras Hernandezas-Chicharito 24-ą min. išlygino skirtumą (1:1). Romiečiams kelialapį į kitą etapą lėmė geresnis tarpusavio susitikimų su vokiečiais balansas (3:2 ir 4:4).

Londono „Arsenal“ klubas F grupės dvikovoje siekė žūtbūt svečiuose nugalėti Pirėjo „Olympiakos“ ekipą, kuriai Anglijoje pralaimėjo 2:3. „Kanonieriams“ tiko pergalė bent dviejų įvarčių skirtumu arba laimėjimas 3:2, 4:3 ir pan. Svečiai iš Anglijos sutriuškino varžovus 3:0 (1:0), o visus tris įvarčius pelnė Olivier Giroud. Graikai žais žemesnio rango Europos varžybose.

Kitoje dvikovoje Miuncheno „Bayern“ klubas Kroatijoje palaužė Zagrebo „Dinamo“ ekipos pasipriešinimą 2:0 (0:0). Abu įvarčius antrame kėlinyje įmušė Robertas Lewandowskis. Beje, bavarų puolėjas Thomas Muelleris dar nerealizavo 11 metrų baudinio.

G grupėje Londono „Chelsea“ komanda, tragiškai žaidžianti Anglijos pirmenybėse, kovojo su „Porto“ futbolininkais. Jose Mourinho auklėtiniams pakako ir lygiųjų, bet jie iškovojo įtikinamą pergalę 2:0 (1:0). Pirmą įvartį portugalų ekipos gynėjas Ivanas Marcano (12-ą min.) įsimušė į savo vartus, o antrame kėlinyje pasižymėjo „aristokratų“ žaidėjas Willianas (52-ą min.).

Tai labai nuliūdino „Porto“, nes Kijevo „Dinamo“ klubas namie įveikė G grupės autsaiderę Tel Avivo „Maccabi“ ekipą 1:0 (1:0). Tokioje situacijoje Portugalijos futbolininkai pasitraukė iš Čempionų lygos. Kijeviečiams labai svarbų įvartį pelnė Denisas Garmašas (16-a min.).

H grupėje dėl paskutinio kelialapio konkuravo „Gent“ ir „Valencia“ klubai. Belgai namuose įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ komandą 2:1 (1:0) ir tęsią kovą Čempionų lygoje. Rusams tai buvo tik pirma nesėkmė varžybose. „Gent“ komandai įvarčius pelnė Laurent'as Depoitre (18-ą) ir Danijelis Milicevičius (78-ą min.), o vienas „Zenit“ klubo atakų lyderis Artiomas Dziuba (65-ą min.) buvo išlyginęs rezultatą.

Tuo metu „Valencia“ ekipa savo aikštėje sugebėjo nusileisti prancūzų „Lyon“ futbolininkams 0:2 (0:1), kuriems tai buvo vos pirmas laimėjimas turnyre. Ispanai žais Europos lygoje. Įvarčius svečiams pelnė Gnaly Maxwellas Cornet (37-ą) ir Alexandre'as Lacazette'as (76-ą min.).

E grupė:

AS „Roma“ (Italija) 0 - 0 Borisovo BATE (Baltarusija).

Leverkūzeno „Bayer“ (Vokietija) 1 - 1 „Barcelona“ (Ispanija).

20' Lionel Messi [0 - 1]
24' Chicharito (Javier Hernandez) [1 - 1]

F grupė:

Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) 0 - 2 Muncheno „Bayern“ (Vokietija).

62' Robert Lewandowski [0 - 1]
64' Robert Lewandowski [0 - 2]

88' Thomas Mueller („Bayern“) - nerealizavo 11 metrų baudinio

Pirėjaus „Olympiakos“ (Graikija) 0 - 3 Londono „Arsenal“ (Anglija).

29' Olivier Giroud [0 - 1]
49' Olivier Giroud [0 - 2]
67' Olivier Giroud [0 - 3] (iš 11 metrų baudinio)

G grupė:

Londono „Chelsea“ (Anglija) 2 - 0 FC „Porto“ (Portugalija).

12' Ivan Marcano [1 - 0] („Porto“, į savo vartus)
52' Willian [2 - 0]

Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) 1 - 0 Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis).

16' Denis Garmaš [1 - 0]

G grupės turnyro lentelė:

1.Chelsea641113:313
2.Dinamo K.63218:411
3.Porto***63129:810
4.Maccabi60061:160

H grupė:

„Gent“ (Belgija) 2 - 1 St. Peterburgo „Zenit“ (Rusija).

18' Laurent Depoitre [1 - 0]
65' Artiom Dziuba [1 - 1]
78' Danijel Milicevič [2 - 1]

„Valencia“ (Ispanija) 0 - 2 „Lyon“ (Prancūzija).

37' Maxwel Cornet [0 - 1]
76' Alexandre Lacazette [0 - 2]

H grupės turnyro lentelė:

1.Zenit650113:615
2.Gent63128:710
------------------------------
3.Valencia***62045:96
4.Lyon61145:94

2015-2016 metų sezono UEFA Čempionų lygos turnyro aštuntfinalio burtai bus traukiami jau pirmadienį (gruodžio 14-ą dieną) Nijone (Šveicarija), o varžybų nugalėtojas paaiškės gegužės 16-ą dieną Milano (Italija) „San Siro“ stadione.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (40)