Tuo metu „Spurs“ neaplenkė kito konkurento Londono „Arsenal“ klubo.

Pirmą įvartį jau 10-ą minutę po Gary Cahillo perdavimo pelnė brazilas Oscaras, bet 26-ą minutę Emmanuelis Adebayoras iš Togo santykį išlygino. Pirmo kėlinio pabaigoje, 39-ą minutę, brazilas Ramiresas vėl išvedė „Chelsea“ klubą į priekį - 2:1.

80-ą minutę islandui Gylfi Sigurdssonui po E. Adebayoro perdavimo pavyko antrą kartą išlyginti rezultatą 2:2.

Dabar „aristokratai“ turi 69 taškus. Jų minimalus tikslas yra užimti ketvirtą vietą, kuri leistų varžytis Čempionų lygos turnyro ketvirtame ir paskutiniame kvalifikaciniame etape.

„Tottenham“ futbolininkai taip pat dar turi galimybę iškovoti galimybę žaisti Čempionų lygoje kitą sezoną. „Chelsea“ komanda namuose nepralaimėjo paskutinių 22-ejų rungtynių „Tottenham“ klubui. Paskutinį kartą jie patyrė nesėkmės kartėlį 1990 metų vasarį (1:2).

„Tottenham“ klubas šį sezoną tik vienose rungtynėse nesugebėjo įmušti įvarčio svečiuose. Šią tradiciją jie pratęsė „Stamford Bridge“ arenoje.

Rezultatas:

„Chelsea“ 2 - 2 „Tottenham“

10' Oscar [1 - 0]
26' Emmanuel Adebayor [1 - 1]
39' Ramires [2 - 1]
80' Gylfi Sigurdsson [2 - 2]