Jau 3-ią minutę svečiai išsiveržė į priekį po tikslaus Yohano Cabaye smūgio.

„Newcastle“ ekipa 25-ą liko dešimtyje – iš aikštės buvo pašalintas Cheikas Tiote.

Antrame kėlinyje „Sunderland“ visiškai kontroliavo rungtynių eigą ir mačo pabaigoje jiems pavyko išlyginti rezultatą po Demba Ba įvarčio į savus vartus.

Kitame mače Londono QPR klubas sužaidė lygiosiomis 1:1 su Liverpulio „Everton“ ekipa.

Pirmas rungtynių įvartis krito jau 2-ą minutę po Davido Hoiletto individualaus reido 1:0.

„Everton“ ekipa dar pirmame kėlinyje spėjo išlyginti rungtynių rezultatą. 33-ią minutę po S. Distino smūgio kamuolys atsimušė į virpstą ir nuo Julio Cesaro nugaros įriedėjo į vartus 1:1.

Antrajame kėlinyje kova aikštėje ir toliau išliko įnirtinga, tačiau QPR komanda perėmė iniciatyvą, kai varžovų žaidėjas Stevenas Pienaaras per 8 minutes susirinko dvi geltonas korteles ir buvo išvarytas iš aikštės.