Pirmame kėlinyje pavojingiau atakavo „Liverpool“ futbolininkai, kurie kelis kartus pataikė į priešininkų vartų virpstą ir skersinį, o antrame aktyvesni buvo jau aikštės šeimininkai. Tiesa, 8-ą susitikimo minutę „Arsenal“ klubas įmušė įvartį, bet teisėjas jo neįskaitė, užfiksavęs Aaronui Ramsey nuošalę.

Ispanijoje - „Eibar“ klubo pergalė

Ispanijos futbolo pirmenybėse pirmadienio vakarą taip pat įvyko vienas ir paskutinis pirmo turo susitikimas. Jėgas tarpusavyje išbandė „Granada“ ir „Eibar“ komandos. Pergalę rezultatu 3:1 (2:0) iškovojo „Eibar“ futbolininkai ir pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą. „Granada“ ekipa nusmuko į paskutinę poziciją.

Rezultatas:

„Granada“ 1 - 3 „Eibar“

22' Adrian [0 - 1]
35' Gonzalo Escalante [0 - 2]
50' Ruben Rochina [1 - 2]
67' Mikel Arruabarrena [1 - 3]

56' Salva Ruiz („Granada“) - raudona kortelė