Šiuo „United“ ekipos kluptelėjimu pasinaudojo antroje vietoje žengianti ir iki penkių taškų deficitą sumažinusi „Man City“ komanda, be didesnio vargo 4:0 sutriuškinusi „West Bromwich Albion“ futbolininkus. Dublį šeimininkams atliko argentinietis Sergio Aguero, o 61-ą minutę trečią įvartį - pirmą nuo praėjusių metų gegužės mėnesio - pelnė kitas puolėjas iš Argentinos Carlosas Tevezas. Varžovų triuškinimą baigė ispanas Davidas Silva.

Londono „Arsenal“ klubas svečiuose 3:0 laimėjo prieš „Wolverhampton“ ekipą ir pakilo į trečią vietą. 30-ą įvartį čempionate pelnė olandas Robinas van Persie, o po kartą pasižymėjo Theo Walcottas ir žydas Yossi Benayounas.

„Wigan“ 1 - 0 „Man Utd“

50' [1 - 0] Shaun Maloney

„Man City“ 4 - 0 „West Bromwich“

6' [1 - 0] Sergio Aguero
54' [2 - 0] Sergio Aguero
61' [3 - 0] Carlos Tevez
64' [4 - 0] David Silva

„Wolverhampton“ 0 - 3 Londono „Arsenal“

9' [0 - 1] Robin van Persie (iš 11 metrų baudinio)
11' [0 - 2] Theo Walcott
69' [0 - 3] Yossi Benayoun

8' iš aikštės pašalintas Sebastien Bassong („Wolverhampton“)

Londono „Queens Park Rangers“ 3 - 0 „Swansea“

45' [1 - 0] Joey Barton
55' [2 - 0] Jamie Mackie
67' [3 - 0] Akos Buzsaky