Londono ekipa palepino savo žiūrovus įvarčiais. Nepaisant to, kad „mėlynieji“ pirmieji praleido įvartį, netrukus Fernando Torresas atstatė lygybę rungtynėse, o „Chelsea“ futbolininkus į priekį išvedė Frankas Lampardas. Dar po mažiau nei dešimties minučių Edenas Hazardas padvigubino saviškių pranašumą - 3:1.

Iki rungtynių pabaigos likus apie 15 minučių tašką padėjo Branislavo Ivanovičiaus įvartis. Londono „Chelsea“ ekipa išlieka Anglijos čempionato lydere ir prieš artimiausius persekiotojus „Man City“ futbolininkus pirmauja keturiais taškais.

Mančesteryje pirmojo rungtynių įvarčio žiūrovams ilgai laukti nereikėjo – jau 5-ąją minutę Aleksandras Kolarovas baudos smūgiu išvedė „Manchester City“ į priekį.

Įmušę įvartį šeimininkai dominavo ir toliau puolė varžovų vartus, o „Sunderland“ turėjo tenkintis pavieniais išpuoliais. Antrasis rungtynių įvartis krito 60-ąją minutę. Po pirmojo įvarčio autoriaus A. Kolarovo perdavimo iš krašto kamuolį į vartus pasiuntė po keitimo pasirodęs Sergio Aguero.

Po įvarčio vaizdas nesikeitė ir per likusį rungtynių laiką šeimininkai turėjo dar kelias progas padidinti savo pranašumą. Vieną iš jų išnaudojo Jamesas Milneris, pavertęs skirtumą triuškinamu - 3:0.

„West Ham“ 1 – 3 „Arsenal“
21' [1 - 0] Mohamed Diame
41' [1 - 1] Olivier Giroud
77' [1 - 2] Theo Walcott
83' [1 - 3] Santiago Cazorla.