Londono „Chelsea“ namuose 0:2 (0:0) neprilygo „Real“ ekipai ir baigė savo žygį Čempionų lygoje.

58-ą ir 80-ą minutėmis šeimininkus baudė brazilas Rodrygo. Pirmasis susitikimas Madride taip pat baigėsi 2:0 „Real“ pergale.

„Real“ kovoje dėl vietos finale susikaus su „Manchester City“ ir „Bayern“ poros nugalėtoju. Čia po pirmųjų rungtynių trijų įvarčių pranašumą (3:0) turi Pepo Guardiolos auklėtiniai.

„Real“ žaidėjų džiaugsmas po Rodrygo įvarčio

Įskaitant ir „Premier“ lygą, Franko Lampardo vadovaujami auklėtiniai patyrė 4-ą nesėkmę paeiliui. Tokios serijos „Chelsea“ neturėjo nuo 1993-iųjų.

Carlo Ancelotti bandys 5-ą kartą, o „Real“ klubas – 15-ą kartą kartą iškovoti Čempionų lygos taurę.

„Napoli“ antradienį siekė revanšo už nesėkmę 0:1 Milane ir dvikovą pradėjo ypač energingai.

Tačiau išsikvėpus neapoliečių spaudimui „AC Milan“ ėmė vis dažniau lankytis šeimininkų aikštės pusėje. 20-ą minutę portugalas Mario Rui baudos aikštelėje prasižengė prieš tautietį Rafaelį Leao ir arbitras skyrė 11 m baudinį į „Napoli“ vartus.

Prie kamuolio stojęs Olivieris Giroud nerealizavo puikios progos, smūgį atrėmė vartininkas Alexas Meretas.

Tačiau puolėjas reabilitavosi 43 minutę, pasiuntęs kamuolį į „Napoli“ vartus po puikaus to paties R. Leao perdavimo.

\Olivier Giroud, Rafael Leao

„Napoli“ turėjo gerą galimybę išlyginti rezultatą ir atkurti intrigą, tačiau 11 m baudinio 82 minutę neišnaudojo kartvelas Khvicha Kvaratskhelia. Rezultatą 93-ią min. išlygino Victoras Osimhenas, tačiau tą padarė gerokai per vėlai.

Po minutės arbitras skelbė dvikovos pabaigą, po kurios triumfavo „AC Milan“ sirgaliai: jų palaikoma komanda tarp geriausių keturių Čempionų lygos ekipų pateko po 16 metų pertraukos.

Pusfinalyje, tikėtina, išvysime Milano derbį: „Inter“ po pirmųjų rungtynių turi dviejų įvarčių persvarą (2:0) prieš Lisabonos „Benficą“.

Tuo metu „Napoli“ gali koncentruotis į čempioniško „Serie A“ sezono finišą, kuri artimiausius konkurentus lenkia 14 taškų.

Rezultatai

„Chelsea“ 0 – 2 „Real“

58' [0:1] Rodrygo

80' [0:2] Rodrygo

„Napoli“ 1 – 1 „AC Milan“

43' [0:1] Olivier Giroud

90+3' [1:1] Victoras Osimhenas