Antroje vietoje liko čempiono titulą jau senai užsitikrinęs Lewisas Hamiltonas. „Mercedes“ ekipos narys antras buvo ir kvalifikacijoje.

Lewisas ant podiumo lipo 17-ą kartą šiame sezone. Iš viso 30-metis sportininkas šiemet nugalėjo dešimt kartų, tai yra viena pergale mažiau nei praėjusiais metais. Beje, L. Hamiltonas pakilo į trečią vietą visų laikų daugiausia pergalių iškovojusių pilotų sąraše (43 pergalės).

Trečią startinę poziciją šeštadienį iškovojęs Kimi Raikkonenas iš „Ferrari“ komandos trečias buvo ir sekmadienio lenktynėse.

Ketvirtoji vieta atiteko kitam italų ekipos pilotui Sebastianui Vetteliui. Vokietis pasinaudojo puikia sustojimų techninėje aptarnavimo zonoje taktika ir sugebėjo pakilti iš 16-os startinės pozicijos.

Penktąją vietą užėmė visą savaitgalį greitas buvęs Sergio Perezas su „Force India“ automobiliu.

Šeštas finišavo Danielis Ricciardo iš „Red Bull“ komandos, septintas – Nico Hulkenbergas („Force India“), aštuntas – Felipe Massa („Williams“).

Devintąją vietą užėmė paskutines savo lenktynes „Lotus“ gretose važiavęs Romainas Grosjeanas. Prancūzas varžybų pabaigoje aplenkė Daniilą Kvyatą iš „Red Bull“, likusį dešimtoje pozicijoje.

Pirmasis lenktynių ratas, kuriame sportininkai agresyviai atakavo vienas kitą, žadėjo intrigą, tačiau Abu Dabio GP praėjo sklandžiai ir vos vienas pilotas Pastoras Maldonado nebaigė važiavimo.

„Lotus“ ekipos narys po starto susidūrė su Fernando Alonso ir apgadino savo automobilį. Tuo metu „McLaren“ komandos atstovas buvo nubaustas teisėjų, tačiau finišą pasiekė 17-oje vietoje.

Nepasisekė ir Valtteri Bottui, kurį „Williams“ ekipa per anksti išleido po sustojimo keistis ratų. Suomis kliudė Jensoną Buttoną ir buvo nubaustas 5 sek. bauda.

Bendroje įskaitoje čempionu tapęs L. Hamiltonas surinko 381 tašką. Pernai jam buvo pavykę pelnyti kiek daugiau - 384.

Antras liko N. Rosbergas su 322 taškais, o trečias – S. Vettelis (278 taškai).

Bendroje įskaitoje sau lygių vėl neturėjo „Mercedes“, kaip ir pernai tapusi čempione. Vokiečiai pelnė 660 taškų. Antra liko „Ferrari“ (401 taškas), trečia – „Williams“ (253 taškai). Praėjusį sezoną „Ferrari“ buvo vos ketvirta.

Kitas „Formulės-1“ sezonas prasidės kovo 20 d. Australijoje.