Čempionato veterano, iki šiol startavusio 242-ejose lenktynėse, sutartis su minėtąja „Williams“ komanda baigs galioti šių metų gale. Pats sportininkas ne kartą buvo išreiškęs norą toliau tęsti karjerą F-1. Tuo metu „Williams“ ekipa nedegė noru pratęsti sutartį su brazilu.

„Dabar jaudinuosi labiau nei prieš lenktynes, kuriose jau teko startuoti. Po 27-eri7 metų, iš kurių 15-a praleidau „Formulėje-1“, tai bus paskutinis mano sezonas F-1“, – sakė F. Massa.

2002 m., 2004-2005 m. brazilas atstovavo „Sauber“ ekipai. Vėliau, 2006-2013 m., sportininkas gynė „Ferrari“ komandos garbę. Per tą laikotarpį F. Massa iškovojo 11 pergalių ir 2008 metais vos netapo F-1 čempionu.

2014 m. brazilas prisijungė prie „Williams“ ekipos, kuriai atstovauja iki šiol.

„Didžiuojuosi galėdamas būti šios komandos dalimi. „Williams“ išgyveno sunkų laikotarpį, bet per pastaruosius du sezonus mums pavyko pasiekti puikių rezultatų.

Savo sprendimą nusprendžiau paskelbti Moncoje, nes prieš 10 metų tą patį čia padarė Michaelis Schumacheris. Jis turėjo sustoti, kad aš galėčiau tęsti karjerą F-1. Tai jis nusprendė suteikti man tokią galimybę“, – teig4 brazilas.

F. Massa kol kas nežino, kur lenktyniaus kitais metais:

„Man patinka lenktyniauti, ketinu tai daryti toliau. Galbūt tai darysiu kitame čempionate. Man 35-eri ir aš traukiuosi iš šio čempionato. Nesijaučiu toks senas, kad turėčiau pasitraukti, tačiau toks yra šis sportas.“

Tarp kandidatų kitais metais „Williams“ komandoje užimti F. Massos vietą minimos Jensono Buttono, Felipe Nasro ir Sergio Perezo pavardės. Manoma, kad 2017 m. ekipai toliau atstovaus Valtteri Bottas.

Daugiau F-1 naujienų skaitykite čia.