F-1

Sūnus M. Schumacheris pirmąkart atvirai prakalbo apie tėvą (31)

2017 kovo mėn. 28 d. 20:25
Talentingu ir daug žadančiu lenktynininku laikomas legendinio Michaelio Schumacherio sūnus Mickas pirmą kartą nuo nelaimės viešai prabilo apie savo tėvą. 2013 metais gruodį slidinėjant galvos traumą patyrusį ir vis dar neatsigavusį septyniskart „Formulės-1“ čempioną Mickas norėtų matyti lenktyniaujant kartu su juo trasoje.

Nepatenkintas F. Alonso gali palikti „McLaren“ šiam F-1 sezonui nepasibaigus (5)

2017 kovo mėn. 28 d. 16:27
Fernando Alonso
Getty images
Buvęs F-1 pilotas Markas Webberis mano, kad Fernando Alonso gali palikti „McLaren-Honda“ komandą šių metų F-1 sezonui dar net nepasibaigus.

„Mercedes“ teisinasi dėl prarastos pergalės, S. Vettelis su „Ferrari“ nori daugiau (7)

2017 kovo mėn. 26 d. 12:16
2017 metų „Formulės-1“ čempionate veikiausiai matysime pagaliau vėl stiprios „Ferrari“ ir savo pozicijas išlaikyti siekiančios „Mercedes“ komandų žūtbūtines dvikovas. „Mano automobilis rėkia: daugiau, daugiau daugiau“, – džiūgavo Australijoje pirmuosius triumfo šampano purslus į save nukreipęs Sebastianas Vettelis, o tuo metu „Mercedes“ vadovai priversti teisintis dėl ankstyvos taktinės klaidos.

Taktinę L. Hamiltono klaidą išnaudojęs S. Vettelis „Formulės-1“ sezoną pradėjo pergale (19)

2017 kovo mėn. 26 d. 09:35
Techninėmis problemomis paženklintose pirmose 2017 metų „Formulės-1“ sezono lenktynėse Melburne triumfavo ne favoritu laikytas Lewisas Hamiltonas, o Sebastianas Vettelis. Pastarasis su „Ferrari“ įgijo pranašumą dėl pernelyg ankstyvo „Mercedes“ žvaigždės sustojimo techninio aptarnavimo juostoje.

L. Hamiltonas laimėjo Australijos GP etapo kvalifikaciją (6)

2017 kovo mėn. 25 d. 09:39
Britas Lewisas Hamiltonas su „Mercedes“ šeštadienio rytą laimėjo „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato pirmo – Australijos „Didžiojo prizo“ („Grand Prix“) – etapo kvalifikaciją.

Prieš F-1 sezono startą FIA atsisakė M. Verstappeno taisyklės

2017 kovo mėn. 24 d. 14:57
Norėdama suteikti pilotams daugiau laisvės trasoje, Tarptautinė automobilių federacija (FIA) prieš prasidedant naujam F-1 sezonui nusprendė atsisakyti „Maxo Verstappeno taisyklės“.

L. Hamiltonas ir moterys: aistringas „Formulės-1“ Kazanovos gyvenimas (9)

2017 kovo mėn. 25 d. 20:32
Nicole Scherzinger, Lewisas Hamiltonas, Barbara Palvin
DELFI montažas / Scanpix
Sekmadienį Australijoje startuosiančio naujo „Formulės-1“ sezono favoritas 32 metų Lewisas Hamiltonas neslepia, kad gyvenime jį labiausiai domina motorų gausmas ir moterų alsavimas. Paklaustas, kas padarytų varžybas patrauklesnėmis, triskart pasaulio čempionas rėžė tiesiai šviesiai: „Leiskite į techninio aptarnavimo juostą daugiau moterų. Galbūt visus „Victoria Secret“ modelius“.

S. Vettelio vairuojamam automobiliui suteiktas vardas (1)

2017 kovo mėn. 22 d. 15:58
Sebastianas Vettelis ir automobilis Gina
Sipa / Scanpix
Pagal tradiciją, prieš kiekvieno sezono pradžią Sebastianas Vettelis savo vairuojamam automobiliui suteikia moterišką vardą, kurį šiemet paskelbė vakarienėje kartu su mechanikais viename iš Melburno restoranų.

P. Lowe'as: „Williams“ tikslas – ketvirta vieta (3)

2017 kovo mėn. 20 d. 19:49
Pernai „Williams“ komanda baigė sezoną penktoje Konstruktorių taurės vietoje. Paddy Lowe'as, praėjusią savaitę oficialiai pradėjęs eiti „Williams“ technikos direktoriaus pareigas, „Motorsport-total“ pareiškė kad šiemet komanda sau kelia ambicingesnius planus.

Melburne bus išbandytos minkščiausios padangos

2017 kovo mėn. 20 d. 19:25
Pirelli padangos
Organizatorių nuotr.
Į Melburną „Pirelli“ atveža tris pačias minkščiausias padangų sudėtis – ultraminkštas, superminkštas ir minkštas. Todėl pirmas sezono etapas bus gera proga išbandyti pačių minkščiausių padangų sudėčių efektyvumą.

Ch. Horneris: „Mercedes“ lieka 2017 metų sezono favoritė

2017 kovo mėn. 17 d. 07:17
„Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris mano, kad pastaruosius tris sezonus „Formulėje-1“ triumfavusi „Mercedes“ ekipa išlaiko favoritės statusą ir šių metų sezonui.

„McLaren“ vedė derybas su Mercedes“ dėl jėgainių (3)

2017 kovo mėn. 17 d. 07:10
Dviejų savaičių bandymai Barselonoje parodė, kad su „Honda“ jėgaine šiemet įžvelgiamos lygiai tokios pačios problemos kaip ir anksčiau. Išryškėjo galingumo trūkumas ir patikimumo problemos.

Oficialu: P. Lowe'as pradėjo darbą „Williams“ komandoje

2017 kovo mėn. 16 d. 14:27
Britų specialistas Paddy Lowe'as, šių metų pradžioje pasitraukęs iš „Mercedes“ komandos, pradėjo dirbti „Williams“ ekipos technikos departamento direktoriumi ir nuo šiol vadovaus visiems „Williams“ technikos padaliniams.

„Force India“ automobilis bus rožinis

2017 kovo mėn. 15 d. 06:55
F-1 Force India automobilis
Organizatorių nuotr.
„Force India“ komanda patvirtino, kad keičiasi jų automobilio išdažymo spalva. Nuo šiol ji bus rožinė. Šis pakeitimas susijęs su tuo, kad komanda pasirašė ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį su kompanija BWT. Tai yra viena didžiausių Europos vandens valymo įrangos gamintojų.

Paskutiniai štrichai: „Ferrari“ Barselonoje parodė greitį, „McLaren“ patyrė fiasko

2017 kovo mėn. 11 d. 18:17
Šią savaitę baigėsi paskutiniai „Formulės-1“ priešsezoniniai bandymai Barselonos (Ispanija) trasoje. Jų metu greičiausiai ratus įveikė „Ferrari“ pilotai, o „McLaren“ taip ir neišsikapstė iš techninių gedimų duobės.

F-1 bandymus Barselonoje geriausiai baigė K. Raikkonenas

2017 kovo mėn. 10 d. 20:08
„Ferrari“ lenktynininkas Kimi Raikkonenas užfiksavo geriausią rezultatą tarp visų dalyvių paskutinę F-1 bandymų dieną Barselonoje. Dauguma sportininkų geriausius rezultatus užfiksavo pirmoje dienos pusėje, o po pietų sutelkė savo dėmesį lenktynių simuliacijoms.

Paskutinę bandymų dieną pirmauja K. Raikkonenas

2017 kovo mėn. 10 d. 14:49
Finalinė bandymų Barselonoje diena yra labai įtempta, laukia daug užduočių, todėl penktadienio rytą pilotai į trasą išvažiavo jau pirmosiomis minutėmis.

L. Hamiltonas: „Ferrari“ bandymų metu blefuoja

2017 kovo mėn. 10 d. 00:49
Vertindamas šios savaitės F-1 bandymų rezultatus, „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas pareiškė, kad „Ferrari“ blefuoja. Anot brito, italų komanda yra daug greitesnė nei rodo rezultatai.

F. Alonso: dar vienas prastas sezonas neprivers manęs pasitraukti

2017 kovo mėn. 10 d. 00:43
Fernando Alonso
Sipa / Scanpix
Fernando Alonso pareiškė, kad dar vienas prastas sezonas su „McLaren“ ekipa neprivers jo pasitraukti iš „Formulės-1“.

Ketvirtadienį Barselonoje greičiausias S. Vettelis (2)

2017 kovo mėn. 9 d. 19:57
„Ferrari“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis ketvirtadienį Barselonos trasoje užfiksavo geriausią rezultatą tarp visų dalyvių. Naudodamas minkščiausios sudėties „Pirelli“ padangas, vokietis užfiksavo kol kas geriausią rezultatą pasiektą per septynias F-1 bandymų dienas – 1 min. 19,024 sek.

Ketvirtadienio pirmuose bandymuose geriausią laiką užfiksavo S. Vettelis

2017 kovo mėn. 9 d. 15:42
Trečios bandymų dienos (ketvirtadienio) pirma sesija vyko pagal įprastinę programą. Pirmomis valandomis buvo dirbta su aerodinamika, o vėliau su padangomis ir automobilio reguliavimu trumpose ir ilgose ratų serijų atkarpose.

F. Alonso: „McLaren“ turi vieną problemą – variklį „Honda“ (7)

2017 kovo mėn. 9 d. 00:49
Fernando Alonso neslepia nusivylimo „McLaren“ situacija ir dėl visų komandos problemų kaltina variklių gamintoją ir tiekėją „Honda“.

Barselonoje K. Raikkonenas patyrė avariją geriausią rezultatą užfiksavo V. Bottas

2017 kovo mėn. 8 d. 22:25
Kimi Raikkonenas patyrė avariją
twitter
Barselonoje, Ispanijoje, besitęsiančiuose „Formulės-1“ bandymuose šį kartą visus greičiu pranoko „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas. Tuo tarpu „Ferrari“ lenktynininkas Kimi Raikkonenas patyrė avariją.

Greičiausias trečiadienio bandymų pirmoje dalyje buvo V. Bottas (1)

2017 kovo mėn. 8 d. 15:51
Antros dienos bandymų pirmoje dalyje oras Barselonoje buvo apsiniaukęs, kai kuriuo metu net krapnojo lietus, bet tai nesutrukdė komandų darbo. Daugelis pirmas bandymų valandas skyrė kai kurių aerodinaminių sprendimų patikrinimui.

A. Prostas: statyčiau už „Mercedes” ir „Red Bull”

2017 kovo mėn. 8 d. 10:32
Alainas Prostas
Getty images
Interviu „Auto Hebdo Sport“ keturiskart pasaulio čempionas, „Renault“ komandos patarėjas Alenas Prostas kalbėjo apie reglamento permainas ir jėgų pasiskirstymą naujajame sezone.

L. Hamiltonas: „Ferrari“ yra 2017 metų sezono favoritė

2017 kovo mėn. 7 d. 22:49
Lewisas Hamiltonas
Sipa / Scanpix
Triskart F-1 čempionas Lewisas Hamiltonas šių metų favorite laiko ne savo atstovaujamą „Mercedes“ komandą, o „Ferrari“ ekipą.

F. Massa greičiausias Barselonoje vykstančiuose bandymuose (2)

2017 kovo mėn. 7 d. 20:25
„Williams“ pilotas Felipe Massa buvo greičiausias antradienį Barselonoje prasidėjusiuose paskutiniuose ikisezoniniuose „Formulės-1“ bandymuose.

Prasidėjo F-1 antra bandymų savaitė

2017 kovo mėn. 7 d. 15:49
Felipe Massa
Sipa / Scanpix
Pasibaigus pirmai ikisezoninių bandymų savaitei, komandos vėl susirinko Barselonoje, pratęsdamos pasiruošimą 2017 metų sezonui. Daugelis atsivežė naujas važiuokles, skirtingas nei buvo praėjusią savaitę.

Karti realybė: „Formulės-1“ žiūrovų gretos toliau mažėja (27)

2017 kovo mėn. 6 d. 09:12
F-1 lenktynių gerbėja tribūnoje
Sipa / Scanpix
Vis mažiau automobilių sporto sirgalių renkasi žiūrėti „Formulės-1“ lenktynes ir ši situacija nesikeičia šeštus metus iš eilės.

L. Hamiltonas: V. Bottas – geriausias komandos draugas (3)

2017 kovo mėn. 6 d. 06:40
2017 m. F-1 sezonui dar neprasidėjus, Lewisas Hamiltonas neslepia esantis patenkintas darbiniais santykiais su naujuoju komandos draugu Valtteri Bottu.