Kartu tai buvo ir „Red Bull“ komandos 15-oji pergalė paeiliui.

Nyderlandų pilotas pagerino keturiskart pasaulio čempiono Sebastiano Vettelio 2013 metų pergalių seriją.

Antras finišą pasiekė Sergio Perezas („Red Bull“).

Vietos sirgalių džiaugsmui ant podiumo lipo ispanas Carlosas Sainzas, startavęs iš pirmos pozicijos ir atsilaikęs prieš M. Verstappeną iki 15-ojo (iš 51) rato.

„Ferrari“ pilotas užėmė trečiąją vietą, tai pirmas kartas, kai ispanas šiame sezone iškovojo prizinę vietą.

Už jo nugaros atsidūrė komandos draugas Charlesas Leclercas, lenktynių paskutiniuose ratuose kibęs į atlapus C. Sainzui. Atkaklioje kovoje ne kartą lenktynininkus skyrė milimetrai, tačiau po finišo „Ferrrai“ sirgaliai galėjo lengviau atsipūsti: komandos draugų kova baigėsi be incidentų.

After two attempts, we finally got racing in Monza!

Dabar „F-1“ čempionatas keliasi į Aziją ir Š. Ameriką, artimiausias etapas – Singapūre. Iki sezono finišo liko 8 etapai.