Motociklininkų lenktynėse 45-erių metų Gintautas Igaris su „Yamaha“ finišavo 94-oje vietoje. Jis trasoje užtruko 2:48.04 val. ir etapo nugalėtojui prancūzui Davidui Casteu (1:39.42 val.) pralaimėjo 1 val. 08.22 min.

Prieš penktą maratono dieną G. Igaris bendroje įskaitoje buvo 108-as, o po jos pakilo į 103-ią vietą iš 149 kovą tęsiančių motociklininkų.

Vis dar pirmaujantis Olivier Painas trečiadienio greičio ruožą baigė antras, nuo D. Casteu atsilikęs 1 minute ir 9 sekundėmis.

Trečioje bendros įskaitos vietoje ir toliau išlieka praėjusių metų Dakaro ralio nugalėtojas Cyrilas Despres. Prancūzas finišavo penktas ir nuo nugalėtojo atsiliko 4 min. ir 7 sek. C. Despres ir lyderį bendroje įskaitoje O. Painą dabar skiria kiek daugiau nei 6 minutės

Primename, kad praėjusiais metais G. Igaris užėmė 81-ą vietą tarp 97-ių finišavusių motociklininkų.

Motociklai:

1Olivier PainasYamaha11 val. 51:29 min.
2Davidas CasteuYamaha+ 01:15 min.
3Cyrilas DespresKTM+ 06:07
4Rubenas FariaKTM+ 13:34
5Jordi ViladomsasHusqvarna+ 13:36
103Gintautas IgarisYamaha+ 5 val. 18:25 min.

B. Vanagas - 59-as

Benedikto Vanago ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas, su „Oscar“ dalyvaujantis automobilių lenktynėse, penktajame greičio ruože užtruko 2:34:40 val. ir, etapo nugalėtojui ispanui Naniui Romai pralaimėję lygiai 45 min., finišavo 59-oje pozicijoje.

Prieš šį etapą lietuviai bendroje įskaitoje buvo 105-i, bet dabar yra 106-oje pozicijoje (29 val. 01:12).

N. Roma buvo greičiausias šios dienos greičio ruože, tuo metu lyderis bendroje įskaitoje Stephane'as Peterhanselis atsiliko nuo pagrindinių varžovų.

„Mini“ automobiliu lenktyniaujantis ispanas dienos distanciją įveikė per 1 val. 49 min ir 40 s. Nuo pastarojo kiek daugiau nei viena minute atsiliko minėtasis S. Peterhanselis.

Trečioje vietoje finišavo įvairių nesėkmių šiemet lydymas Robby Gordonas. Amerikietis nuo nugalėtojo atsiliko beveik 2 minutėmis.

Penktą rezultatą užfiksavo Carlosas Sainzas. Tačiau sportininkui tai menka paguoda - pirmosiomis ralio dienomis pirmavęs C. Sainzas dabar bendroje įskaitoje net nepatenka į pirmąjį dvidešimtuką ir nuo pirmaujančio S. Peterhanselio atsilieka 3 val. ir 20 min.

Kiek geriau sekasi kitam „Red Bull“ bagį pilotuojančiam lenktynininkui – Nasserui Al-Attiyahui. Sportininkas trečiadienį nugalėtojui nusileido 6 minutes ir liko septintas. N. Al-Attiyahas bendroje įskaitoje toliau išlieka antroje vietoje, tačiau nuo pirmaujančio S. Peterhanselio jau atsilieka beveik 10 min.

Ketvirtadienį sportininkai važiuos iš Aricos į Calamą. Varžybų dalyviams teks įveikti 767 km, iš kurių 454 km bus greičio ruožas.