Kasparas Berzinis į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 15 taškų, Jania Timma - 12, Dairis Bertanas - 11, Rolandas Freimanis - 10. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Zaza Pačiulija, Beka Buržanadzė (po 16 tšk.) ir Viktoras Sanikidzė (12 tšk.).

Antrosiose dienos rungtynėse Estijos rinktinė 61:85 (20:15, 5:34, 21:17, 15:19) pralaimėjo Italijos ekipai.

Siimas-Sanderis Vene Estijos ekipai pelnė 15 taškų, Rainas Veidemanas 13, Joosepas Toome - 10. Italijos rinktinei 15 taškų surinko Andrea Bargnani, 12 - Alessandro Gentile.

Sekmadienį pirmoje dvikovoje dėl trečiosios vietos žais po dvi nesėkmes patyrusios Latvijos ir Estijos komandos, o antrajame dėl pirmosios - po dvi pergales iškovojusios Gruzijos ir Italijos rinktinės.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1.Italija20165:124
2.Gruzija20168:131
3.Latvija02139:158
4.Estija02116:175

Būsimieji Lietuvos rinktinės varžovai Europos čempionate Belgijos krepšininkai po pratęsimo įveikė Suomijos ekipą

Šeštadienį sužaistos dar kelios kontrolinės krepšinio rungtynės, kuriose jėgas išmėgino Europos čempionatui pasirengimą tęsiančios ekipos.

Pergalę iškovojo būsimoji Lietuvos rinktinės varžovė grupės turnyre Belgijos komanda, savo aikštėje po pratęsimo 73:69 (20:17, 12:21, 14:11, 17:14, 10:6) įveikusi Suomijos ekipą.

Wenas Mukubu nugalėtojams pelnė 13 taškų, Pierre-as Antoine'as Gillet'as - 12, Axelis Hervelle ir Jeanas-Marcas Mwema - po 10.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Peteris Koponenas, Ville Kaunisto (po 17 tšk.), Sasu Salinas (11 tšk.) bei Geraldas Lee (10 taškų).

Tai buvo antrosios šių komandų rungtynės per dvi dienas. Išvakarėse aikštės šeimininkai belgai nusileido varžovams 62:75 (20:20, 11:15, 15:18, 16:23).