Tuo metu prieš ketverius metus sidabrą iškovojusios JAV tinklininkės 3:0 (25:20, 25:22, 25:22) įveikė Pietų Korėjos šešetuką.

Japonijos ir Pietų Korėjos komandos kovos dėl bronzos medalių. Japonės paskutinį sykį olimpinių žaidynių tinklinio turnyro medalius iškovojo 1984-aisiais, o Pietų Korėjos ekipa - 1976-aisiais.

Moterų vandensvydžio čempionėmis tapo amerikietės

Olimpinių žaidynių moterų vandensvydžio turnyrą laimėjo JAV rinktinė.

Trečią kartą olimpinių žaidynių finale žaidusios JAV vandensvydininkės ketvirtadienį 8:5 (1:1, 4:1, 2:0, 1:3) įveikė Ispanijos komandą ir pirmą kartą tapo olimpinėmis čempionėmis.

Kaip ir prieš ketverius metus Pekine Australijos rinktinė mažajame finale po pratęsimo 13:11 (2:1, 5:3, 3:4, 1:3, 2:0) palaužė Vengrijos ekipos pasipriešinimą ir vėl džiaugėsi bronzos medaliais.

Penktąją vietą užėmė Kinijos vandensvydininkės, po pratęsimo 16:15 (3:3, 5:6, 3:2, 3:3, 2:1) įveikusios Rusijos ekipą, o mače dėl septintosios vietos Italijos komanda 11:7 (2:3, 4:0, 3:2, 2:2) įveikė žaidynių šeimininkę Didžiąją Britaniją.

Vyrų žolės riedulio turnyro finale - vokiečiai ir olandai

Vyrų žolės riedulio turnyro finale žais Vokietijos ir Nyderlandų rinktinės.

Olimpiniai čempionai Vokietijos žolės riedulininkai ketvirtadienį pusfinalyje 4:2 (1:1) įveikė praėjusių žaidynių bronzos medalininkę Australijos komandą, o pergalingai Londone rungtyniaujanti Nyderlandų rinktinė 9:2 (4:1) nugalėjo šeimininkę Didžiosios Britanijos ekipą ir į olimpinių žaidynių finalą pateko po aštuonerių metų.

Septintąją vietą žaidynėse iškovojo Pakistano komanda, 3:2 (1:2) įveikusi Pietų Korėjos riedulininkus, o susitikime dėl devintosios vietos Naujosios Zelandijos rinktinė 3:1 (3:0) nugalėjo argentiniečius.

Rankinio finale - Norvegijos ir Juodkalnijos rankininkės

Pasaulio ir olimpinė čempionė Norvegijos rinktinė pateko į 2012 metų Londono olimpinių žaidynių moterų rankinio turnyro finalą.

Ketvirtadienį pusfinalyje Norvegijos rankininkės 31:25 (18:15) nugalėjo Pekino olimpiados bronzos medalininkę Pietų Korėjos komandą.

Šeštadienį lemiamoje dvikovoje dėl aukso norvegės susitiks su didžiausia turnyro staigmena Juodkalnijos ekipa, kuri kitame pusfinalio susitikime ketvirtadienį 27:26 (13:13) įveikė planetos pirmenybių bronzos medalininkę Ispanijos komandą.