Pergalingą įvartį trečią pratęsimo minutę įmušė Jenni Hiirikoski (63:38). Tai buvo antrasis šios žaidėjos įvartis. Po J.Hiirikoski (7:56) tikslaus smūgio suomės pirmavo 1:0.

Be jos nugalėtojų gretose taip pat dusyk pasižymėjo Michelle Karvinen (9:55 ir 35:31).

Ketvirtojoje pozicijoje likusios šveicarėms (1 tšk.) įvarčius pelnė Romy Eggimann (23:28), Phoebe Stanz (28:00) ir Stefanie Marty (56:25).

Suomijos ir Šveicarijos komandų varžovės žaidynių ketvirtfinalyje paaiškės po Rusijos ir Švedijos rinktinių susitikimo.

A grupės turnyro lentelė:

1.JAV2200012:16
2.Kanada220008:06
3.Suomija301025:92
4.Šveicarija300123:181

Pirmąsias dvi vietas A grupėje užėmusios komandos tiesiai patenka į pusfinalį, trečią ir ketvirtą vietas A grupėje užėmusios ekipos ketvirtfinalyje varžysis su pirmą ir antrą vietas B grupėje užėmusiomis rinktinėmis.