Pietų Korėjos futbolininkai daugiau laiko kontroliavo kamuolį pirmajame kėlinyje, tačiau „Juodosios žvaigždės“ itin efektyviai išnaudojo savo sukurtas progas. Gana po Mohammedo Salisu ir Kuduso Mohammedo įvarčių įpusėjus dvikovai pirmavo 2:0.

Antrajame kėlinyje fantastiškai sužaidė ir Pietų Korėjos viltis visiškai atgaivino Cho Guesungas per tris minutes (58 min. ir 61 min.) pelnęs du įvarčius galva.

Vis dėlto Gana dar kartą pakilo į šturmą ir pergalingą įvartį 68-ą min. pelnęs K. Mohammedas leido savo nacionalinei ekipai švęsti pergalę 3:2.

Po rungtynių Pietų Korėjos rinktinės strategas Paulo Bento už priekaištus teisėjui dėl sprendimo neleisti pakelti jo auklėtiniams paskutinį kampinį sulaukė raudonosios kortelės. P. Bento negalės būti šalia rinktinės per paskutinę grupės dvikovą su Portugalija.

Paskutinėse rungtynėse H grupės rungtynėse penktadienį Gana susigrums su Urugvajumi, o Pietų Korėja – su Portugalija.

Pasaulio futbolo čempionatas: Korėja – Gana. Rungtynių statistika

FIFA 2022 turnyro starte Gana 2:3 nusileido Portugalijos rinktinei, o Korėja sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Urugvajaus nacionaline ekipa.

Korėja ir Gana pasaulio čempionatų istorijoje susitinka pirmą kartą. Vienintelėse iki tol žaistose draugiškose rungtynėse 2014 metais 4:0 triumfavo Ganos atstovai.

Pietų Korėja 2– 3 Gana

24' [0 1] Mohammedas Salisu

34' [0 2] Kudusas Mohammedas

58' [1 2] Cho Guesungas

61' [2 2] Cho Guesungas

68' [2 3] Kudusas Mohammedas

Stadionas: „Education City“

Teisėjas: Anthony Tayloras

Pietų Korėja: Kimas Seunggyu, Kimas Jinsu, Kimas Minjae, Kimas Moonhwanas, Kimas Younggwonas, Jungas Wooyoungas, Hwangas Inbeomas, Sonas Heungminas, Kwonas Changhoonas, Jeongas Wooeongas, Cho Guesungas.

Gana: Lawrence'as Ati Zigi, Tariqas Lamptey, Mohammedas Salisu, Gideonas Mensahas, Danielis Amartey, Thomas Partey, Kudus Mohammedas, Salis Abdulas Samedas, Jordanas Ayewas, Andre Auewas, Inaki Williamsas.