Į rūbinę jau keliavusiems Vokietijos rinktinės medikams teko apsisukti ir skubėti į aikštę. Paskutinės vokiečių atakos metu Th. Mulleris pabandė atsiliepti į Tony Kroso perdavimą po baudos smūgio, bet galva pataikė ne į kamuolį, o į Ganos gynėjo Johno Boye petį.

Futbolininkas, kuriam buvo prakirstas antakis, sukniubo, prie jo prišoko sunerimęs Miroslavas Klose, o netrukus – ir komandos gydytojai. Medicininės pagalbos prireikė ir J. Boye.

Galvą prasiskėlęs Thomasas Mulleris sukruvino marškinėlius ir Miroslavui Klosei

Šiame mače pratęsti savo įvarčių serijos, pradėtos trimis taikliais šūviais į portugalų vartus, Th. Mulleriui nepavyko, tačiau būtent jis atliko rezultatyvų perdavimą Mario Gotzei. Permainingos rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Beje, dėl raumens traumos jau po pirmo kėlinio buvo pakeistas Vokietijos rinktinės gynėjas Jerome'as Boatengas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)