-
Vakar

Lietuvos dviračių treko karalienė prieš 10 metų „pramušė ledus“ (1) 12 val.

Prieš 10 metų, 2010-ųjų gegužės 29-ąją, Simona Krupeckaitė Maskvoje (Rusija) pagerino pasaulio rekordą. Ji Europos taurės varžybų etape 200 m distanciją iš eigos įveikė per 10,793 sek. Lietuvos dviratininkė 0,038 sek. pagerino daugiau nei 17 metų gyvavusį Olgos Sliusarevos...

Teniso žvaigždė „senukas“ Federeris – daugiausiai uždirbantis pasaulio sportininkas (6) 14 val.

Teniso superžvaigždė 38 metų Rogeris Federeris yra daugiausiai uždirbantis pasaulio sportininkas. Amerikiečių verslo žurnalo „Forbes“ duomenimis, šveicaras per praėjusius 12 mėnesių uždirbo 106,3 mln. dolerių (95,63 mln. eurų).

Jaunimo varžybose spindėję irkluotojai neabejoja: šie metai bus geresni 18 val.

„Emocijos puikios, nes jau buvo pabodę namuose kiekvieną dieną sveikintis su „Concept 2“ treniruokliu. Pagaliau esame su komanda“, – prisiminęs griežtas karantino sąlygas kalbėjo irkluotojas Povilas Stankūnas. – Grynas oras, saulė ir mes ant vandens. Kas galėtų būti...

Rudenį sugrįšiantis rankinis: rekordinis klubų skaičius ir rinktinių kovos 18 val.

Nors rankinis tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje šiuo metu yra paralyžiuotas, tačiau jau dabar yra piešiami naujojo sezono kontūrai.

Olimpinę mylią bėgsianti Garunkšnytė: prisijunkite, mėgstu kompaniją 18 val.

Lietuvos paralimpietė Aušra Garunkšnytė jungiasi prie Olimpinės dienos ir birželio 23 dieną dalyvaus virtualiame lietuviškos olimpinės mylios bėgime. Iki šio starto likus kiek mažiau nei mėnesiui, regėjimo negalią turinti maratonininkė pasidalijo mintimis apie šį renginį,...

Rusijos parasparnininkai atliko kvapą gniaužiantį akrobatinį skrydį (6) 21 val.

Rusijos parasparnininkai Jegoras Posochinas ir Jaroslavas Nikulinas nepabūgo atšiaurių oro sąlygų ir gegužės 16 d. sėkmingai atliko drąsos reikalaujantį tandeminį skrydį. Į 2 320 metrų aukštį įkopę sportininkai dar 50 minučių turėjo kantriai laukti, kol ims pūsti...

Dėl dopingo pirmą kartą Lietuvoje diskvalifikuotas sporto funkcionierius (20) 1 d.

Dopingo pelke virtusioje Lietuvos sunkiosios atletikos federacijoje (LSAF) klimpsta ne tik sportininkai bei treneriai. Diskvalifikacijos sulaukė ir jiems talkinęs LSAF generalinis sekretorius Vytautas Stašinskas.

gegužės 28 d., 2020

Rapšys paaiškino incidentus su policija: nemačiau, kad praradau teises (183) 1 d.

Dukart per savaitę į policijos radarus patekęs geriausias šalies plaukikas Danas Rapšys teisinasi, jog iš karto nesuprato, kad iš jo atimta teisė vairuoti.

Lietuvoje vėl galės vykti tarptautinės varžybos, sporto renginiuose galės dalyvauti žiūrovai (2) 2 d.

Nuo birželio 1 dienos lengvinant karantino sąlygas Lietuvoje vėl bus galima rengti tarptautines varžybas su užsienio sportininkais, o visuose sporto renginiuose bus leidžiama dalyvauti žiūrovams.

Po nelegalių lenktynių Rapšys policijai įkliuvo antrą kartą (245) 2 d.

Dėl dalyvavimo neteisėtose lenktynėse nubaustas ir teisę vairuoti praradęs plaukikas Danas Rapšys po savaitės užfiksuotas ir viršijęs greitį.

gegužės 27 d., 2020

„Dragu“ susigundžiusiam plaukimo asui – nemalonumai ir atgaila (316) 3 d.

Geriausias praėjusių metų Lietuvos sportininkas Danas Rapšys įpratęs lenkti savo konkurentus baseine. Tačiau už norą patirti greičio galimybes šįkart jis gavo ne medalį, o baudą ir trims mėnesiams neteko teisės vairuoti.

gegužės 26 d., 2020

Tituluota tinklininkė siekia naujos gyvenimo pergalės 3 d.

Viena geriausių Lietuvos tinklininkių Valdonė Petrauskaitė prieš daugiau nei porą metų baigė profesionalės karjerą ir turėjo stoti į neplanuotą gyvenimo kovą – jai buvo diagnozuota onkologinė liga – vėžys.

Nuo birželio siūloma leisti žaidimus lauke, sporto renginius su žiūrovais 4 d.

Nuo birželio pradžios siūloma leisti žaidimus – krepšinį, futbolą – lauke, taip pat rengti sporto renginius su žiūrovais, pirmadienį pranešė premjeras Saulius Skvernelis .

WADA: COVID-19 pandemija galėjo pakenkti kovai už „švarų sportą“ 4 d.

Pasaulio antidopingo agentūra ( WADA ) antradienį pareiškė, kad koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemija dėl atsiradusių testavimo spragų galėjo pakenkti kovai už „švarų sportą“, todėl atnaujinant varžybas būtina atletams atlikti „papildomų tikslinių testų“.

gegužės 24 d., 2020

Lietuvos bangų medžiotojų taikiklyje – olimpinės žaidynės (3) 5 d.

Išbandžiusių banglentes mūsų šalyje yra tūkstančiai, tačiau rimtų pretendentų į kitąmet Tokijuje vyksiantį olimpinį šios sporto šakos debiutą kol kas neturime. Bet didžiausias Lietuvos banglenčių sporto entuziastas Girmantas Neniškis neabejoja – 10–12 metų vaikinai ir...

Vilniuje surengtose tarptautinėse varžybose vos nekrito Lietuvos rekordas (1) 5 d.

Po karantino atsigaunant sportiniam gyvenimui savaitgalį Lietuvos olimpinio sporto centro šaudykloje Vilniuje, laikantis visų griežtų saugumo reikalavimų, vyko šaudymo į skraidančius taikinius sezono atidarymo varžybos, kuriose, be Lietuvos sportininkų, taip pat dalyvavo svečiai iš...

gegužės 23 d., 2020

Ant kilimų grįžę Lietuvos imtyninkai sulaukė tarptautinio dėmesio 6 d.

Lietuvos imtynininkai – Tarptautinės imtynių federacijos (UWW) akiratyje. Slūgstantys koronaviruso pandemijos skaičiai iš lėto praveria mūsų šalies salių duris.

Į ringą besiveržiantis Holyfieldas nejuokauja: treniruojasi su pačiu Kličko (2) 6 d.

Netikėtam sugrįžimui į ringą besiruošiantis buvęs profesionalaus bokso sunkiasvorių pasaulio čempionas Evanderis Holyfieldas ryžtingai kibo į treniruotes – naujausiuose vaizdo įrašuose matyti, kad atgauti sportinę formą jam padeda pats Vladimiras Kličko .