-
Vakar

Įspūdinga diena Lietuvos paplūdimio tinklininkams vainikuota vyrų sėkme 6 val.

Bialystoke (Lenkija) vykstančiame „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre šeštadienį prasidėjo atkrintamosios varžybose, kuriose ryškiai žibėjo lietuviai.

Švytinti pasaulio čempionė Meilutytė: emocijos kalba pačios už save specialiai „Delfi“ iš Budapešto 8 val.

Rūta Meilutytė auksiniu akordu užbaigė pasaulio plaukimo čempionatą Budapešte. Prie iškovotos bronzos šeštadienį vakare Londono olimpinė čempionė pridėjo aukščiausios prabos medalį.

Fantastika: Meilutytė iškovojo pasaulio čempionato auksą (11) 9 val.

Budapešte besibaigiančiame pasaulio plaukimo čempionate Rūta Meilutytė iškovojo antrą apdovanojimą. Šį kartą auksinį!

Treneris įvertino Serapinaitės pasirodymą pasaulio taurės finale: puikus rezultatas 11 val.

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finale Ieva Serapinaitė užėmė 6-ą vietą. Pasak sportininkės trenerio Luko Kontrimavičiaus, šis rezultatas džiugina ir optimistiškai nuteikia prieš pasaulio pirmenybes.

Dar vienas įspūdingas rezultatas: Gudžių beveik 4 metrais pranokęs Alekna – Lietuvos čempionas 12 val.

Šiauliuose prasidėjo 99-asis Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Jau pirmoje pirmenybių rungtyje užfiksuotas toks įspūdingas rezultatas, kuris garantuotų medalį bet kuriose svarbiausiose planetos varžybose.

Ko neparodė televizija: už ką Budapešte bausti lietuviai ir ko neužfiksuoja baseino kameros? specialiai „Delfi“ iš Budapešto 14 val.

Milda Šeibokaitė plaukimo varžybose teisėjauja ne pirmą dešimtmetį ir yra sukaupusi šešerių metų tarptautinę patirtį, tačiau pirmą kartą jai patikėtos užduotys svarbiausiose tarptautinio lygio varžybose – planetos čempionate, vykstančiame Budapešte.

Asadauskaitė-Zadneprovskienė rengiasi Paryžiaus olimpinėms žaidynėms 16 val.

Šiuolaikinė penkiakovė olimpinių žaidynių programoje atsirado moderniųjų olimpinių žaidynių atgaivintojo barono Pierre'o de Coubertino iniciatyva. Ši sporto šaka, susidedanti iš penkių atskirų sporto šakų – fechtavimo, plaukimo, šaudymo, jojimo ir bėgimo, – debiutavo...

Paaiškėjo, už ką diskvalifikuota Lietuvos plaukimo estafetės ketveriukė specialiai „Delfi“ iš Budapešto 17 val.

Prie pabaigos artėjančiame pasaulio plaukimo čempionate, kuris vyksta Budapešto „Duna“ arenoje, šeštadienio rytą nesėkmingai pasirodė Lietuvos plaukikų komanda 4 po 100 metrų.

birželio 24 d., 2022

Keturios Lietuvos tinklininkų poros Lenkijoje žengė į atkrintamąsias varžybas 1 d.

Bialystoke (Lenkija) vykstančio „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyro pagrindinėse varžybose penktadienį startavo net penkios Lietuvos poros. Keturios iš jų pelnė kelialapius į atkrintamąsias varžybas.

Antru rezultatu į finalą įskriejusi Meilutytė: jėgų yra, tik reikia gebėti pasiimti specialiai „Delfi“ iš Budapešto (2) 1 d.

Lietuvos komandai pasaulio čempionatas Budapešte tęsis maksimaliai ilgai: Rūta Meilutytė penktadienį vakare 50 m plaukimo krūtine rungtyje fiksavo seniai regėtus skaičius bei užtikrintai žengė į šeštadienį vyksiantį finalą.

Įspūdingai į elitą grįžusi Meilutytė planetos čempionate kovos dėl antrojo medalio 1 d.

Rūtai Meilutytei pavyko prasibrauti į antrą finalą Budapešto „Duna“ arenoje vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate. 25-erių metų Londono olimpinė čempionė į 50 m plaukimo krūtine finalą pateko su antruoju geriausiu rezultatu.

Plaukimo profesorius atskleidė lietuvių Achilo kulną, o iš Meilutytės dar laukia medalių specialiai „Delfi“ iš Budapešto 1 d.

Su sporto fiziologu, FINA ekspertu dr. Genadijumi Sokolovu pokalbį greta „Duna“ arenos apšilimo baseino pradėjome fone aidint JAV himnui, o šis pasaulio plaukimo čempionate skambėjo itin dažnai.

Kylanti Lietuvos plaukimo žvaigždė džiaugiasi startais Budapešte: puikus progresas specialiai „Delfi“ iš Budapešto 1 d.

Antrą kartą pasaulio čempionate dalyvaujanti Kotryna Teterevkova penktadienį baigė pasirodymą Budapešte. Jos sąskaitoje - 5-oji vieta 200 m plaukimo krūtine nuotolyje, 12-a perpus trumpesnėje distancijoje ir 22-a pozicija 50 m nuotolyje.

Dėl vietos finale kovosianti Meilutytė neliko sužavėta rytiniu rezultatu, tačiau turėjo tam paaiškinimą specialiai „Delfi“ iš Budapešto 1 d.

Nors savaitės pradžioje Rūta Meilutytė labai abejojo, ar Budapešte vykstančiame pasaulio čempionate startuos jai neįprastoje 50 m laisvu stiliumi rungtyje, visgi bronzos medalio laimėtoja nusprendė jėgas išmėginti ir šioje distancijoje. O po plaukimo laisvu stiliumi prabėgus...

Europos čempionato atrankoje Lietuvos rinktinėje debiutuos garsiausias šalies beisbolininkas 1 d.

Vienintelis per visą istoriją stipriausioje pasaulyje JAV beisbolo lygoje (MLB) rungtyniavęs Lietuvos beisbolininkas Dovydas Neverauskas debiutuos nacionalinėje Lietuvos rinktinėje. 2017-2020 m. MLB Pitsburgo „Pirates“ klube rungtyniavęs D. Neverauskas padės Lietuvos rinktinei siekti...

Meilutytei duris į pasaulio čempionato pusfinalį atvėrė italės diskvalifikacija 1 d.

Budapešto „Duna“ arenoje vykstančiame pasaulio čempionate penktadienio rytą Rūta Meilutytė dalyvavo 50 m laisvuoju stiliumi ir 50 m plaukimo krūtine rungčių atrankose, o pastarojoje prie tautietės prisidėjo ir Kotryna Teterevkova .

birželio 23 d., 2022

Į planetos penketuką įsiveržusios Kotrynos pažadas: esu jauna, ateityje bus rimtesnių pasiekimų specialiai „Delfi“ iš Budapešto 2 d.

Antrą kartą planetos pirmenybėse dalyvaujanti Kotryna Teterevkova pirmąkart karjeroje stojo į pasaulio čempionato kovą dėl medalių ir liko arti prizininkių pakylos.

Pasaulio čempionato finalo debiutantę Teterevkovą nuo medalio skyrė kelios akimirkos 2 d.

Ketvirtadienio vakarą Budapešto „Duna“ arenoje vykusiame pasaulio plaukimo čempionato moterų 200 metrų plaukimo krūtine finale pasirodė ir Lietuvos atstovė Kotryna Teterevkova .

Lietuvos dviračių plento čempionate 19-metis nukarūnavo Šiškevičių 2 d.

Lietuvos dviračių plento čempionato asmeninėse lenktynėse laikui triumfavo Inga Češulienė ir Aivaras Mikutis. Inga šios rungties šalies čempione tapo trečią kartą, o Aivaras vyrų elito čempiono titulą iškovojo pirmąsyk.

Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas traukiasi iš pareigų (1) 2 d.

Kaune vyko Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) Vykdomojo komiteto posėdis, kuriam pirmininkavo federacijos viceprezidentas Saulius Binevičius .

Kovoje dėl antrojo Lietuvai medalio – favoritė King, nustebinusi australė ir savo progų laukiančios varžovės specialiai „Delfi“ iš Budapešto 2 d.

Kotryna Teterevkova ne kartą minėta kaip plaukikė, iš kurios geriausių rezultatų tikimasi dar po poros sezonų Paryžiuje, tačiau 20-metė vilnietė jau dabar pretenduoja lipti ant pasaulio čempionato podiumo.

Lankininkų čempionate Kaune neapsieita be Lietuvos rekordų 2 d.

Kaune surengtame Lietuvos jaunučių, jaunių, jaunimo ir senjorų šaudymo iš lanko čempionate apdovanojimus iškovojo dešimties klubų atstovai. Turnyre taip pat užfiksuoti nauji Lietuvos senjorų rekordai.

Asmeninį rekordą gerinęs debiutantas vakare iš Teterevkovos tikisi medalio specialiai „Delfi“ iš Budapešto 2 d.

Ketvirtadienį ryte pasaulio plaukimo čempionato debiutantas Tomas Navikonis 50 m plaukimo laisvu stiliumi atrankoje gerino savo asmeninį rekordą, nuotolį įveikė per 22.92 sek. ir lenkė beveik pusę varžovų – 49-as iš 90-ies kvalifikacijoje dalyvavusių plaukikų.

Kai šeima svarbiau už rekordų medžiokles: matysime, ar dabar viršininkas nepasakys „Ačiū, viso gero“ specialiai „Delfi“ iš Budapešto 2 d.

Ketvirtadienį ryte plaukimo peteliške meistras Deividas Margevičius Budapešte vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate nenustebino savo rezultatu 100 m nuotolyje ir liko toli tiek nuo greičiausiųjų šešioliktuko, tiek nuo asmeninio rekordo.

Dėl Maradonos mirties bus teisiami aštuoni medikai 2 d.

Aštuoni medikai bus teisiami dėl įtariamo nusikalstamo aplaidumo, siejamo su argentiniečių futbolo legendos Diego Maradonos mirtimi, rodo trečiadienį paskelbta teismo nutartis.

Lietuvės po pertraukos dalyvaus Europos paplūdimio tinklinio čempionate 2 d.

Po ketverių metų pertraukos Lietuvos vardas bus minimas Europos paplūdimio tinklinio čempionate. Vietą Senojo žemyno pirmenybėse iškovojo puikiai šiame sezone rungtyniaujančios Erika Kliokmanaitė ir Monika Paulikienė.

Nualpusią sportininkę iš Budapešto baseino dugno traukė trenerė: gelbėtojai nesureagavo 2 d.

Pasaulio plaukimo čempionate Budapešte užfiksuotas dramatiškas, tačiau laimingai pasibaigęs incidentas.

birželio 22 d., 2022

Sidabro medalį Europos jaunimo čempionate iškovojusi Adomaitytė: tai – šviesuliukas už senelį 3 d.

„Už senelį, – rankoje spausdama Europos jaunimo (U22) šiuolaikinės penkiakovės čempionato sidabro medalį tarė Elzbieta Adomaitytė . – Kai tik aplankydavo mintys, kad man sunku, kad pasiduodu prisimindavau senelį ir pasakydavau sau, jog esu stipri ir noriu, kad jis manimi...

Trečiu rezultatu finalo duris pravėrusi Teterevkova: pildau savo svajones šioje rungtyje specialiai „Delfi“ iš Budapešto 3 d.

Kotrynos Teterevkovos rankose – šansas, kokio dar niekada gyvenime neturėjo: antrą kartą planetos pirmenybėse dalyvaujanti 20-metė plaukikė pirmąkart karjeroje varžysis pasaulio čempionato finale.

Laukia kova dėl medalių: kylanti Lietuvos plaukimo žvaigždė įskriejo į finalą 3 d.

Budapešto „Duna“ arenoje vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate trečiadienio vakarą Kotryna Teterevkova laimėjo antrąjį pusfinalio plaukimą ir užtikrintai pateko į finalą.

Lietuvos lengvosios atletikos čempionate – Aleknos ir Gudžiaus akistata 3 d.

99-asis Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas bus ypatingas. Birželio 25-26 dienomis Šiaulių miesto stadione vyksiančiose pirmenybėse netrūks nei pasaulinio lygio rezultatų, nei intriguojančių dvikovų. Tokių rezultatų, kurie net galėtų atnešti medalį planetos ar Europos...

Trakuose besitreniruojančios ukrainietės: tapome didelės lietuvių irkluotojų šeimos dalimi 3 d.

„Čia, Lietuvoje, klimatas kiek kitoks negu pas mus, – nusijuokė Trakuose jau antrą mėnesį besitreniruojanti jaunoji Ukrainos irkluotoja Darija Stavinoga. – Čia nuolat pučia vėjas, nuolat vėsoka, lyja lietus. Mums kiek neįprasta, bet labai džiaugiamės visomis mums sudarytomis...

Lietuvos ledo ritulio čempionams teks keliauti į Turkiją 3 d.

Ištraukti būsimo IIHF Kontinentinės taurės sezono burtai, po kurių paaiškėjo Lietuvos ledo ritulio čempionato nugalėtojų „7bet-Hockey Punks“ varžovai būsimame sezone.

Rinktinės senbuviui pritrūko parako, asmeninį rekordą gerinęs debiutantas pasiekė ir antrą savo tikslą specialiai „Delfi“ iš Budapešto 3 d.

Budapešte pasaulio plaukimo čempionate Erikas Grigaitis su kaupu reabilitavosi po prisvilusio savo debiuto ir trečiadienį ryte gerino savo asmeninį rekordą 200 m plaukimo nugara rungtyje. Visiškai skirtingos nuotaikos – Andrius Šidlauskas, kuris 200 m plaukimo krūtine rungtyje liko...

„Taupymo“ režimą pasitelkusi Teterevkova pasiliko rezervų vakarui: čia viskas bus kitaip specialiai „Delfi“ iš Budapešto 3 d.

Sėkmingą pasirodymą pasaulio plaukimo čempionate tęsia Kotryna Teterevkova , kuri trečiadienį Budapešte pateko į savo antrą karjeroje planetos pirmenybių pusfinalį.

Teterevkova trečiuoju rezultatu Budapešte žengė į pasaulio čempionato pusfinalį 3 d.

Budapešte vykstančiame pasaulio čempionate Kotryna Teterevkova užtikrintai žengė į 200 m plaukimo krūtine pusfinalį, kuris vyks trečiadienį 20.22 val.

Šeimininkų triumfas: planetos čempionu tapęs vengras gerino pasaulio rekordą medalių lentelėje Lietuva – 13-a (1) 3 d.

Antradienį vakare sausakimšos Budapešto „Duna“ arenos tribūnos sprogo iš džiaugsmo, kuomet pasaulio čempionate 200 m plaukimo peteliške favoritas, vengras Kristofas Milakas ne tik iškovojo auksą, bet ir gerino planetos rekordą.

Ukrainos plaukimo žvaigždė apie „Z“ armijos rėmėją: buvau pasirengęs jį nužudyti specialiai „Delfi“ iš Budapešto (5) 3 d.

Ukrainos plaukimo žvaigždė Michailas Romančiukas 800 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje gerino savo asmeninį rekordą, lipo ant apdovanojimų pakylos, tačiau abejoja, ar apie jo pasiekimą žino fronte šalį ginantis tėvas.

birželio 21 d., 2022

Pirmasis Ukrainos medalis: bronza pasidabinęs Romančiukas sunkiai tvardė emocijas 4 d.

Ukrainos plaukimo žvaigždė Michailas Romančiukas 800 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje gerino savo asmeninį rekordą, tačiau to nepakako aukso medaliui.

Planetos pirmenybių debiutantas priminė skaudžią plaukikams Panevėžio bėdą: tai užknisa specialiai „Delfi“ iš Budapešto (1) 4 d.

Dar prieš kelis mėnesius 19-metis Tomas Navikonis nė nesvajojo apie galimybę startuoti Budapešte vykstančiame pasaulio čempionate.

Dvejopos diskvalifikuoto kvarteto nuotaikos: suklydęs Margevičius atsiprašinėjo, Meilutytė ramino komandą specialiai „Delfi“ iš Budapešto 4 d.

Antradienio pasaulio čempionato rytinę atrankos varžybų sesiją užbaigė mišri komandinė estafetė 4 x 100 m kombinuotu būdu. Lietuvos komanda norėjo užimti 12-ą vietą, tačiau po finišo ne rezultatą aptarinėjo lietuvių ketveriukė.

Lietuvos golbolininkai kelią į paralimpines žaidynes skinsis Portugalijoje 4 d.

Lietuvos vyrų golbolo rinktinė sieks pirmu bandymu įšokti į 2024 m. Paryžiaus vasaros paralimpinių žaidynių traukinį. Nacionalinė komanda kelialapį į septintąsias žaidynes iš eilės gali užsitikrinti jau 2022 m. pasaulio čempionate, kurio šeimininke oficialiai tapo Portugalija.

Nesėkmė: lietuvių ketveriukei skirta diskvalifikacija 4 d.

Vengrijos sostinės Budapešto „Duna“ arenoje kunkuliuojančiame pasaulio plaukimo čempionate antradienį nesėkmė ištiko mišrioje komandinėje estafetėje dalyvavusius Eriką Grigaitį, Kotryną Teterevkovą, Deividą Margevičių ir Rūtą Meilutytę.

Meilutytei nusileidusi tituluota King negailėjo šiltų žodžių lietuvei: ji mano herojė specialiai „Delfi“ iš Budapešto (1) 4 d.

Amerikietė Lilly King galėjo tapti pirmąja plaukike, iškovojusia tris aukso medalius toje pačioje rungtyje trijuose pasaulio čempionatuose iš eilės, tačiau tituluota plaukikė planetos pirmenybėse nebuvo panaši į save.

Navikonis pasaulio plaukimo čempionato pusfinalio nepasiekė 4 d.

Vengrijos sostinėje Budapešte vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate antradienio rytą startavęs 19-metis Tomas Navikonis vyrų 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos barjero neįveikė.

birželio 20 d., 2022

Bronzinių emocijų pagauta Meilutytė: viskas siurrealu lyg kine specialiai „Delfi“ iš Budapešto 5 d.

Tris medalius per karjerą pasaulio pirmenybėse laimėjusi Rūta Meilutytė turėjo galimybę pirmadienį vakare Budapešte iškovoti ketvirtą savo medalį planetos pirmenybėse ir šią galimybę išnaudojo su kaupu.

Įspūdingas sugrįžimas į elitą: Rūta Meilutytė pasaulio čempionate iškovojo bronzą! (6) 5 d.

Vengrijos sostinėje Budapešte vykstančio pasaulio plaukimo čempionato finale 25-erių Rūta Meilutytė pademonstravo, kad didžiuliais grybšniais sugrįžo į planetos plaukikių elitą. Moterų 100 m plaukimo krūtine finale kaunietė finišavo trečia ir iškovojo bronzos medalį.

19-mečiui Aleknai – kvietimas dalyvauti Deimantinės lygos varžybose ir speciali sąlyga 5 d.

Lietuvos supertalentas Mykolas Alekna kitą savaitę atvers naują puslapį karjeroje: 19-metis lietuvis sulaukė kvietimo varžytis prestižinėse Deimantinės lygos varžybose. Pasaulio bei Europos jaunimo čempionas šiose varžybose debiutuos birželio 30-ąją Stokholme (Švedija).

„Pramoginės“ rungties rekordų atakas Šidlauskas palieka ateičiai specialiai „Delfi“ iš Budapešto 5 d.

Andrius Šidlauskas nepateko į savo antrą pasaulio plaukimo čempionato finalą, tačiau anaiptol po finišo pusfinalyje nebuvo nusiminęs.

Italo triumfas: čempionate Budapešte pagerintas pasaulio rekordas 5 d.

Vengrijos sostinėje Budapešte vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate pasiektas naujas ir pirmas šiose varžybose pasaulio rekordas. Vyrų 100 m plaukimo nugara finale auksą iškovojo ir greičiausiai istorijoje šią distanciją įveikė 21-erių italas Thomas Cecconas.

Į antrą finalą pasaulio čempionate Šidlauskui prasibrauti nepavyko 5 d.

Vengrijos sostinėje Budapešte vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate į 50 m krūtine plaukimo distancijos finalą prasibrauti nepavyko Andriui Šidlauskui.

Finale – Meilutytei puikiai žinoma pasaulio čempionė ir titulų ištroškusių varžovių būrys 5 d.

Tris medalius per karjerą pasaulio pirmenybėse laimėjusi Rūta Meilutytė turi gerą galimybę pirmadienį vakare Budapešte iškovoti ketvirtą savo medalį planetos pirmenybėse.

Pasaulio čempionė sveikina principingą FINA sprendimą translyčių sportininkų tema: pagaliau! 5 d.

Olimpinė ir pasaulio čempionė, australė Emily Seebohm sveikina FINA sprendimą apriboti translyčių sportininkų dalyvavimą elitinėse moterų plaukimo varžybose.

Pokyčių Meilutytės finale nebus: atmestas diskvalifikuotos amerikietės protestas specialiai „Delfi“ iš Budapešto 5 d.

Sekmadienį vakare JAV plaukikė Annie Lazor 100 m plaukimo krūtine pusfinalyje finišavo greta Rūtos Meilutytės, fiksavo 5-ą rezultatą bei džiaugėsi bilietu į finalą, tačiau netrukus pakilią nuotaiką keitė nusivylimas.

Maslobojevui – neeilinis iššūkis: galimybė įgyvendinti vieną didžiausių gyvenimo svajonių (1) 5 d.

Klaipėdos kovinio sporto pažibai Sergejui Maslobojevui, žinomam „Kuvaldos“ pravarde, pildosi vaikystės svajonės: daugybę metų kantriai ir nuosekliai savo tikslų link keliaujanti mūsų sporto garsenybė jau šią vasarą sulauks savo žvaigždžių valandos – rugpjūčio 20-ą...

Paguoda Barselonai – po krepšininkų nesėkmės taurę savo rankose iškėlė rankininkai 5 d.

Po nesėkmingo „Barcelonos“ futbolininkų ir krepšininkų sezono, Katalonijos klubo prestižą išgelbėjo rankininkai. EHF Čempionų lygos finale „Barcelona“ po dramatiškos kovos ir baudinių serijos nugalėjo Kielcų komandą ir stipriausiu Europos rankinio klubu tapo rekordinį...

Arti asmeninio rekordo plaukęs Šidlauskas pradžiugino ir trumpiausioje savo distancijoje 5 d.

Pasaulio plaukimo čempionate sekmadienį 100 m plaukimo krūtine rungties finale kovojęs Andrius Šidlauskas ir toliau džiugina savo pasirodymais Budapešte.

Norvegijos paplūdimio tinklinio žvaigždės iškovojo pasaulio čempionų karūną 5 d.

Sekmadienį Romoje (Italija) pasibaigusiame pasaulio paplūdimio tinklinio čempionate triumfavo norvegai Andersas Molas ir Chistianas Sorumas bei brazilės Duda ir Anna Patricia.

birželio 19 d., 2022

Pusfinalio skonį pajutusi Teterevkova džiaugėsi Meilutytės pareiškimu specialiai „Delfi“ iš Budapešto 6 d.

Kotryna Teterevkova pajautė pasaulio čempionato pusfinalio skonį, tačiau tai dar ne paskutinis talentingos vilnietės žodis Budapešte vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate.

Akivaizdžiai nusivylęs Rapšys: rezultatas – tikrai ne toks, dėl kurio čia atvykau specialiai „Delfi“ iš Budapešto 6 d.

Vienas rinktinės lyderių Danas Rapšys norės kuo greičiau užmiršti savo pasirodymus Budapešte. 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje lietuvis savo pasirodymą baigė pusfinalyje, tačiau tai ne toks pasiekimas, apie kurį panevėžietis galvojo prieš planetos pirmenybes Budapešte.

Favoritėms pirštinę metusi Meilutytė mato rezervų kovoje dėl medalių: viskas įmanoma specialiai „Delfi“ iš Budapešto (2) 6 d.

Rūta Meilutytė sekmadienį pasaulio plaukimo čempionate 100 m rungties pusfinalyje dar kartą įrodė, jog į Budapeštą atvyko ne šiaip paplaukioti, o duoti gerą kovą pripažintoms favoritėms.

Jėgų finišui pritrūkęs Rapšys liko už pasaulio čempionato finalo borto 6 d.

Kaklo skausmais besiskundžiantis Danas Rapšys nesugebėjo patekti į Budapešte vykstančio pasaulio čempionato 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finalą.

Po finalo Šidlauską apėmė skirtingos emocijos: džiaugėsi pozicija, bet ne rezultatu specialiai „Delfi“ iš Budapešto 6 d.

Antrą kartą karjeroje pasaulio čempionato finale startavęs Andrius Šidlauskas liko ištikimas nuo atrankos plaukimų jį lydėjusiai pozicijai.

Meilutytė grįžta į elitą: plauks pasaulio čempionato finale 6 d.

Geriausią asmeninį sezono rezultatą pasiekusi Rūta Meilutytė pateko į pasaulio plaukimo čempionato finalą. Vengrijos sostinėje Budapešte vykstančių planetos pirmenybių 100 m krūtine plaukimo pusfinalyje lietuvė pademonstravo ketvirtą geriausią laiką.

Šidlauskas pasaulio čempionato finale užėmė 8-ąją vietą 6 d.

Finale lėčiau nei pusfinalyje plaukęs Andrius Šidlauskas pasaulio plaukimo čempionato 100 m plaukimo krūtine rungtyje turėjo tenkintis 8-ąja vietą.

Lietuvos tinklininkės turnyre Turkijoje liko be medalių 6 d.

Turkijoje vykstančiame „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre lietuvės Erika Kliokmanaitė ir Monika Paulikienė užėmė ketvirtąją vietą.

Į pusfinalį – sukandus dantis: su skausmu kovojęs Rapšys įpūtė optimizmo specialiai „Delfi“ iš Budapešto 6 d.

Kaklo skausmų kamuojamas Danas Rapšys sekmadienį ryte pasaulio plaukimo čempionate 200 m laisvu stiliumi rungtyje pateko tarp 16-os greičiausiųjų ir sekmadienį vakare varžysis dėl vietos finale.

„Deimantinės lygos“ varžybose – puikus Lietuvos ieties metikės pasirodymas 6 d.

Paryžiuje (Prancūzija) šeštadienį įvyko „Deimantinės lygos“ 7-ojo etapo lengvosios atletikos varžybų kovos.

Apmaudžiai suklydęs debiutantas negalėjo patikėti tokiu finišu: taip iki šiol nėra buvę specialiai „Delfi“ iš Budapešto 6 d.

Pasaulio čempionato debiutantas Erikas Grigaitis sekmadienį ryte rekordiniu sau tempu įveikė 100 m plaukimo nugara rungtį, tačiau netrukus pakilią sportininko nuotaiką keitė apmaudas.

Į pusfinalį patekusi Teterevkova džiaugiasi tituluotos kolegės draugija: nesijaučiu viena, dviese smagiau specialiai „Delfi“ iš Budapešto 6 d.

Pasaulio čempionate 100 m plaukimo krūtine atrankoje sekmadienį ryte Kotryna Teterevkova vos keliomis akimirkomis nusileido Rūtai Meilutytei, kuri pasiekė revanšą už balandžio pabaigoje pralaimėtą finalą jaunesnei konkurentei.

Kitaip nei anksčiau: rezervų vakarui turinti Meilutytė į elito gretas grįžo su šypsena specialiai „Delfi“ iš Budapešto 6 d.

Tris medalius per karjerą pasaulio pirmenybėse laimėjusi Rūta Meilutytė sekmadienį Budapešte prisiminė aukščiausio rango tarptautinių varžybų skonį.

Antroji pasaulio plaukimo čempionato diena: debiutanto klaida, Lietuvos plaukikių akistata ir Rapšio revanšas 6 d.

Sekmadienį Budapešte vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate startuos keturi Lietuvos plaukikai, o didžiausią susidomėjimą kėlė tituluočiausios šalies plaukikės Rūtos Meilutytės sugrįžimas į planetos pirmenybes.

Matakas atvežė pasaulio čempionato medalius į Lietuvą 6 d.

Lietuvos paralimpinė plaukimo rinktinė iš pasaulio žmonių su negalia plaukimo čempionato Portugalijoje grįžo su dviem medaliais. Juos iškovojo Edgaras Matakas. Kitai mūsų rinktinės narei Gabrielei Čepavičiūtei šios planetos pirmenybės buvo debiutinės – apšilimas prieš...

Olimpinė diena į Kauną grįžo su trenksmu 6 d.

Daugiau nei 20 tūkst. dalyvių, kelios dešimtys olimpiečių, šimtai pačių įvairiausių veiklų, varžybų, turnyrų, žaidimų ir prizų – šeštadienį Kauno Santakos parkas virto viena didele sporto ir pramogų aikšte – į judesio šventę miestiečus įsuko „Olimpinės dienos...

Ji sugrįžta: ryškiausių prožektorių šviesoje – ir Rūta Meilutytė 6 d.

„Tai veikiausiai bus viena įdomiausių istorijų šiame pasaulio čempionate“, – pristatydamas Rūtos Meilutytės galimą grįžimą prognozuoja žinomas plaukimo naujienų portalas „Swimswam“.

Šiauliuose – puikia repeticija prieš svarbiausius startus tapusios „Laser Run“ varžybos 6 d.

„Nesitikėjau laimėti... Tiesą pasakius, net nesitikėjau lipti ant prizininkų pakylos, – po auksinės pergalės „UIPM Global Laser Run City Tour“ II-ojo etapo, vykusio Šiauliuose, sakė U19 amžiaus grupės vaikinų lenktynes laimėjęs Jonas Kalaminskas (trenerė Galina Šidiškienė).