Čempiono titulą ginantis sportininkas trečiajame kvalifikacijos etape distanciją įveikė per 1:28,197 min.

Olandas šį sezoną visus keturis kartus užėmė pirmąją vietą kvalifikacijoje. Tiesa, praėjusiose lenktynėse nutrūko jo 10 pergalių seriją, kuomet dėl bolido gedimo teko pasitraukti iš Australijos „Grand Prix“.

Už M. Verstappeno rikiuojasi jo komandos draugas Sergio Perezas (+0,066 sek.), trečias liko „McLaren“ pilotas Lando Norrisas (+0,292 sek.).

4-5 pozicijas užėmė du ispanai – „Ferrari“ lenktyninkas Carlosas Sainzas (+0,485 sek.) ir „Aston Martin“ atstovas Fernando Alonso (+0,489 sek.).

Į dešimtuką prasibrovė ir vietinių sirgalių palaikomas japonas Yuki Tsunoda, kuris tenkinosi dešimtąja vieta (+1,216 sek.).

Japonijos „Grand Prix“ lenktynės prasidės sekmadienį, 8 val. ryto Lietuvos laiku.