Abi komandos vienodai permainingai pradėjo varžybas. Serbai pradžioje sutriuškino Venesuelą (86:62), bet pralaimėjo Australijai (80:95). Prancūzai taip pat nusileido tiems patiems australams (66:87), tačiau antrame ture įrodė pranašumą prieš Kiniją (87:66).

Prancūzai labai sėkmingai pradėjo mačą ir netrukus atitrūko nuo varžovų (2:9, 4:13, 4:18). Kėlinio viduryje Prancūzija įgijo rekordinę 14 taškų persvarą (6:20). Kovingieji serbai atsitokėjo ir ėmė mažinti deficitą per pusę (15:22). Ketvirčio pabaigoje „mėlynieji“ vėl kiek truktelėjo (4:2) ir susigrąžino 9 taškų pranašumą (17:26).

Antro kėlinio pradžioje, kai serbų deficitas vėl tapo 13 taškų (17:30), jie patys perėmė iniciatyvą ir beveik pasivijo priešininkus (27:30, atkarpa 10:0). Ketvirčio pabaiga jau vyko lygioje ir atkaklioje kovoje, o po 20 min. žaidimo Prancūzija pirmavo (36:40).

Trečiame kėlinyje vyko tikras mūšis, bet ilgai vienu žingsniu priekyje buvo prancūzai (38:45, 43:49, 46:53). Ketvirčio pabaigoje serbai ėmė lipti varžovams ant kulnų, o paskutinę minutę net persvėrė rezultatą (55:54, 58:54). Po trijų kėlinių jau Serbija nežymiai pirmavo 60:57.

Lemiamame ketvirtyje iniciatyva visą laiką priklausė serbams (63:57, 64:60, 68:65, 73:70, 75:70). Tada Serbijos ekipa ėmė strigti puolime, o prancūzai laimėjo atkarpą 6:0 ir šventė galutinę pergalę 76:75. Lemiamą dvitaškį likus 8 sek. pelnė T. Parkeris. Tai buvo tik 6-as T. Parkerio taškas šioje dvikovoje (3/5 dvitaškiai). Per likusį laiką Bogdanas Bogdanovičius dar pradaro kamuolį, o Nicolas Batumas nepataikė iš po krepšio. To paties B. Bogdanovičiaus tolimas metimas buvo netikslus.

Rezultatas

Serbija (1/2) – Prancūzija (2/1) – 75:76 (17:26, 19:14, 24:17, 15:19).

Serbija: Miroslavas Raduljica 16 (7/9 dvitaškiai, 2/4 baudos), Milošas Teodosičius (9 rez. perdav., 1/5 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 2/2 baudos) ir Bogdanas Bogdanovičius (0/3 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 1/2 baudos) po 10, Marko Simonovičius 9 (3/3 dvitaškiai, 1/2 baudos), Stefanas Markovičius 7, Nemanja Nedovičius, Vladimiras Štimacas ir Stefanas Jovičius po 5, Nikola Kaliničius 4, Nikola Jokičius (7 atk. kam.) ir Milanas Macvanas po 2 taškus.

Prancūzija: Nando De Colo 22 (4/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 8/8 baudos), Joffrey Lauvergne 12 (6/10 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), Nicolas Batumas (1/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai) ir Borisas Diaw (3/5 dvitaškiai, 5/6 baudos) po 11, Tony Parkeris 6 (3/5 dvitaškiai), Thomas Heurtelis ir Mickaelis Gelabale po 5, Rudy Gobert'as 3, Florent'as Pietrusas 1 taškas.