Pirmąjį susitikimą namuose "Ventspils" krepšininkai laimėjo 100:73, o antrajame svečiuose nugalėjo varžovus 103:79.

M.Petravičius per 25 minutes nugalėtojams pelnė 21 tašką ir buvo rezultatyviausias komandoje. Jis pataikė 6 dvitaškius iš 9, realizavo 9 baudų metimus iš 12, atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį bei blokavo 2 varžovų metimus.

18 taškų nugalėtojams pelnė Janis Blūmas, 14 - Rasheedas Brokenboroughas, 12 - Maris Laksa.

Svečių gretose išsiskyrė Michailas Anisimovas, pelnęs 15 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių. Jis buvo vienintelis Rygos ekipos žaidėjas, įmetęs dviženklį taškų skaičių.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 25 minutes pataikė 7 dvitaškius iš 13, realizavo 1 baudos metimą iš 3, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei blokavo varžovo metimą.

11 minučių žaidęs Žydrūnas Urbonas įmetė 7 taškus (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 0/1, baudos 5/6) ir atkovojo 1 kamuolį, o Giedriaus Gusto sąskaitoje 6 taškai (dvitaškiai 3/6, tritaškiai 0/1), 6 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys bei rezultatyvus perdavimas per 25 minutes.

Ketvirtosios serijos rungtynės trečiadienį bus žaidžiamos Rygoje.