Madridiečiai sekmadienį svečiuose 4:1 (2:1) nugalėjo Pamplonos „Osasuną“ ir pasiekė penktą pergalę iš eilės.

Nors jau 14 min. šeimininkus į priekį smūgiu galva išvedė Unai Garcia, Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai dar iki pertraukos patys išsiveržė į priekį: 33 min. pasižymėjo Isco, o 38 min. – Sergio Ramosas.

Antrame kėlinyje „Real“ pridėjo dar du tikslius smūgius, jų autoriai – Lucas Vazquezas (84 min.) ir Luka Jovičius (90+2 min.).

Nors Madrido atstovai su 52 taškais savo persvarą prieš „Barceloną“ buvo kuriam laikui padidinę iki 6 taškų, ji sumažėjo perpus po to, kai katalonai išvykoje 3:2 (2:2) įveikė Sevilijos „Real Betis“.

Du kartus (0:1 ir 1:2) atsilikusiai „Barcai“ kelią į pergalę nutiesė Frenkie de Jongo, Sergio Busquetso ir Clemento Lenglet pelnyti įvarčiai. Beje, visus juos sukūrė rezultatyvūs Lionelio Messi perdavimai.