Itin permainingose rungtynėse J. Valančiūnas žaidė 29 min., per kurias pelnė 18 taškų (7/12 dvit., 2/3 trit.). Taip pat lietuvis atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

Lemiamą persvarą šeimininkai įgijo ketvirtame kėlinyje, kai spurtavo 6:14 ir, likus žaisti 1 min. 20 sek., nutolo 110:118.

Sugrąžinti intrigą svečiams dar pavyko, tačiau galutinai atsitiesti laiko nebepakako.

Verta paminėti, kad vienu metu antrajame kėlinyje „Grizzlies“ ekipa turėjo net 20 taškų pranašumą (46:26), 7 taškų persvara svečiai pirmavo ir ketvirtam kėliniui prasidėjus (97:90).

Rungtynėse netrūko gana nervingų epizodų. Ketvirtame kėlinyje J. Valančiūnas keletą kartų apeliavo į arbitrus dėl, neva, nefiksuojamų oponentų pražangų, tačiau jo skundai nebuvo išgirsti.

Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui dėl skausmingos blauzdos traumos aikštę palikti teko vienam iš „Kings“ lyderių Bogdanui Bogdanovičiui. Iki tol serbas buvo suspėjęs pelnyti 16 taškų.

Rezultatyviausias tarp nugalėtojų buv De'Aaronas Foxas, surinkęs 27 taškus. Buddy Hieldas pridėjo 26 taškus.

„Grizzlies“ ekipos gretose pats rezultatyviausias buvo Ja Morantas, surinkęs 23 taškus ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. Visgi gynėjo statistiką gadina 7 klaidos, dalį kurių jis padarė lemiamu metu ketvirtajame kėlinyje, kai „Kings“ susikrovė lemiama tapusią persvarą.

Jae Crowderio sąskaitoje – 19 taškų.

Apskritai „Grizzlies“ šiose rungtynėse prarado 17, o „Kings“ – 12 kamuolių.

Kitas rungtynes „Grizzlies“ vėl žais išvykoje – susirems su viena iš konferencijos favoričių Los Andželo „Clippers“ (25/11) komanda.

Pastaroji ankstų penktadienio rytą Lietuvos laiku į savo sąskaitą įsirašė pergalę – namuose 126:112 (30:33, 39:30, 37:16, 20:33) nugalėjo Detroito „Pistons“ (12/22) krepšininkus.

Montrezlas Harrellas nugalėtojams pelnė 23, Lou Williamsas – 22, Kawhi Leonardas – 18 taškų.

Pralaimėjusiems Bruce'as Brownas surinko 15 taškų.

Dabar Vakarų konferencijos turnyro lentelėje „Grizzlies“ ekipa su „Kings“ dalijasi 13-14 vietas. „Clippers“ užima 3-ąją poziciją,.

„Pistons“ Rytuose žengia 11-oje turnyro lentelės vietoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)