T.Boonenui geriausio metų Belgijos sportininko titulas atiteko ir visuomenės apklausoje.

25 metų Belgijos dviratininkas rugsėjo mėnesį tapo planetos čempionu Ispanijoje vykusiose pirmenybėse.

Be to, jis šiemet laimėjo Paryžiaus-Rubė klasikines bei "Tour of Flanders" daugiadienes dviratininkų lenktynes.

K.Clijsters sezoną baigė užimdama antrąją vietą pajėgiausių planetos tenisininkių reitinge, savo karjerą atnaujinusi po riešo traumos.

22 metų Belgijos tenisininkės 2005 metų pradžioje nebuvo tarp 100 geriausių planetos žaidėjų.

Be pergalės atvirajame JAV teniso čempionate, K.Clijsters šiemet tapo dar devynių turnyrų nugalėtoja.