Lietuvio atstovaujamas Memfio „Grizzlies“ (6-16) klubas 112:126 (36:32, 18:37, 30:28, 28:29) nepasipriešino Jutos „Jazz“ (13-10).

J. Valančiūnas per 21 minutę pelnė 10 taškų (5/5 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovo metimą.

Nugalėtojus į priekį vedęs prancūzas Rudy Gobertas per 30 minučių pelnė 19 taškų (8/9 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Antrajame kėlinyje varžovus į priekį 51:66 paleidę „Grizzlies“ po pertraukos atsitiesti nesugebėjo, todėl turėjo susitaikyti su trečiuoju pralaimėjimu iš eilės.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 22, Rudy Gobertas (11 atk. kam.), Jeffas Greenas ir Bojanas Bogdanovičius po 19, Royce'as O'Nealas 14.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 26, Graysonas Allenas ir Jae Crowderis po 13, Jonas Valančiūnas ir Dillonas Brooksas po 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)