D.Slanina nugalėtojams per 28 minutes pelnė 16 taškų, pataikęs 6 dvitaškius iš 8 ir 4 baudų metimus iš 6.

D.Šalengos sąskaitoje 10 taškų (dvitaškiai 5/5, tritaškiai 0/1, baudos 0/1), po 1 atkovotą ir perimtą kamuolį per 23 minutes.

Aštuntą pergalę iškovojo ir į penktą vietą aštuoniolikos komandų turnyre pakilo Mindaugo Timinsko Valensijos "Pamesa" ekipa, namuose 78:59 (17:9, 20:15, 26:8, 15:27) nugalėjusi Fuenlabrados "Alta Gestion" (VIII vieta - 7/5) penketuką.

24 minutes žaidęs M.Timinskas nugalėtojams pelnė 7 taškus, atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų pergavimą. Puolėjas iš Lietuvos prametė tritaškį, pataikė visus tris dvitaškius vienintelį baudos metimą.

Čempionate pirmauja po devynias pergales iškovojusios "Winterthur FC Barcelona", Vitorijos "TAU Ceramica" ir Las Palmo "Gran Canaria" komandos:

Manresos "Ricoh" - Madrido "Real" 65:71

ACB lygos lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):