Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 24 minutes pelnė 10 taškų ir atkovojo tiek pat kamuolių (daugiausiai komandoje), taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Po lygios pirmos susitikimo pusės „Rockets“ spurtavo trečio kėlinio viduryje, laimėdami atkarpą 11:0.

Likus žaisti dvi minutes „Grizzlies“ sumažino deficitą iki 7 taškų, tačiau Jameso Hardeno pastangomis svečiai išlaikė varžovus per saugų atstumą.

Gynėjas surinko 44 taškus (5/12 dvitaškių, 7/16 tritaškių), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų suklydo.

Hjustono ekipoje nežaidė kitas lyderis Russellas Westbrookas, kuriam treneris Mike'as D'Antoni suteikė poilsio.

„Grizzlies“: Ja Morantas 23, Dillonas Brooksas 17, Bruno Caboclo 11, Jonas Valančiūnas, Kyle'as Andersonas ir Tyusas Jonesas – po 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 44, Ericas Gordonas 16, Danuelis House'as 15, Benas McLemore'as 12, Clintas Capela 10 (13 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)