Du kėlinius į atlapus kibę žalgiriečiai antroje mačo dalyje neatlaikė „Betsafe-LKL“ pirmenybėse rungtyniaujančių dzūkų primesto ritmo ir patyrė nesėkmę rezultatu 62:91 (16:19, 15:25, 16:27, 15:20).

Arvydo Gronskio auklėtiniai pavyzdingai rungtynėse laikėsi kiek daugiau nei kėlinį, kuomet po spurto 7:0, buvo per žingsnį nuo varžovų – 23:26.

Visgi, labiau patyrę alytiškiai sėkmingai užbaigė pirmą mačo pusę ir į rūbinę keliavo su didžiausiu pranašumu – 31:44.

Po didžiosios pertraukos „Žalgirio“ dubleriai neberado priešnuodžių patyrusiems varžovams ir rungtynes užbaigė pralaimėdami rezultatu 62:91.

„Žalgiris-2“: K. Babušis 12, J. Ramanauskas 11, G. Bergaudas 8 (8 atk. kam.), D. Stenionis 7, G. Mačionis 7, M. Kancleris 6, N. Kancleris 3, L. Vaištaras, M. Tamulevičius, M. Rubštavičius ir P. Murauskas po 2, L. Lelevičius 0 taškų.

„Dzūkija“: L. McLane‘as 12, G. Žalalis 12, A. Jomantas 11, P. Danisevičius (7 rez. perd.), G. Devoe ir M. Pocevičius po 10 taškų.

Reguliarųjį NKL sezoną „Žalgiris-2“ komanda pradės spalio 3 dieną namų rungtynėmis su principiniais varžovais Vilniaus „Perlo“ krepšininkais, spalio 5-ąją lauks išvyka į Palangą ir mačas su „Kuršių“ komanda.