aA
„Linkėjimai jums, pavyduolės!”, - taip 28-erių klaipėdietė, vizažo meistrė Reda Mauricienė sako ne veltui.
Reda Mauricienė
© LNK

Stebint viename socialinių tinklų esantį Redos profilį pavydas gali kilti nejučia. Nieko stebėtino - dėl pavydžių tautiečių, kaip netrukus prisipažins, Redai kartą teko ir į pareigūnus kreiptis. 20 tūkstančių sekėjų socialiniame tinkle Reda subūrė dalindamasi asmeninio gyvenimo akimirkomis, kuriose ji – greta egzotiškos išvaizdos sutuoktinio, su kuriuo šeimą sukūrė vos per devynis mėnesius nuo pažinties pradžios. Redos ir Artūro nuotraukos – it iš reklamos.

Šiandien Reda Mauricienė tituluojama geriausia vizažiste pajūryje, už kurios makiažą bei šukuoseną nuotakos nepagaili ir 200 eurų. Ir ko gero stebėtis neverta, mat pati Reda kasdien atrodo it nužengusi nuo žurnalo viršelio – nepriekaištinga, itin moteriškų formų figūra, tamsūs it degutas plaukai, siekiantys juosmenį, ranką puošiančios tatuiruotės... Stebintys Redą žino – be makiažo, susivėlusios, ar bet kaip apsirengusios viešai jos niekada nepamatysite.

„Mano išvaizda – dalis mano verslo, kuris, patikėkite – labai pelningas“, - sako Reda.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį antradienio vakarą 20 val. per LNK.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.