aA
Naktį iš penktadienio į šeštadienį Vilniuje, studentų miestelyje, žuvo jauna mergina. Pirminiais duomenimis, ji Baltarusijos pilietė, kuri studijavo Lietuvos sostinėje ir gyveno Saulėtekio alėjoje esančiame bendrabutyje.
© DELFI / Erikas Skardžius

Policija praneša, kad gegužės 18 d. apie 0 val. 45 min. Vilniuje, Saulėtekio alėjoje, prie namo, rastas mirusios merginos kūnas.

Įtariama, kad ji iškrito per balkoną esantį 10-ame aukšte.

19-kos metų mergina, įtariama, lipo ant balkono krašto, tačiau neišlaikė pusiausvyros ir krito ant žemės.

Kaip pasakojo kai kurie nelaimės liudininkai, tai nebuvo tyčinis veiksmas. Anot liudininkų, mergina sumanė parodyti, kokia ji drąsi, nebijo aukščio, balkone užsilipo ant taburetės, lipo ant balkono krašto, tačiau susvyravo ir užkliuvusi už balkono krašto iškrito.

Tragiškas įvykis Vilniuje: žuvo per studentų bendrabučio balkoną iškritusi 19-metė
© DELFI / Erikas Skardžius

Kaip pavyko sužinoti, merginos prieš įvykstant tragedijai buvo išgėrusios vyno butelį.

Iš Baltarusijos atvykusi mergina studijavo Europos humanitariniame universitete.

Į įvykio vietą atskubėjus medikams merginos širdis dar plakė. Medikai kovojo dėl sunkiai sužalotos merginos gyvybės, apie pusvalandį ji buvo gaivinama, tačiau jos gyvybė užgeso.

Aplinkybės aiškinamos.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.