aA
Po gan šiltos, vėjuotos, apniukusios, su palynojimu ar tik padulksnojimu nakties, penktadienio rytas vakariniuose rajonuose auš giedresnis, o šalies rytuose dar į žemus debesis ar rūkus įsisupęs. Ankstų rytą termometrai rodys 1–6 laipsnių šilumą.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Dieną atmosferos slėgis kils, debesys sklaidysis. Rytą kai kur rytiniuose rajonuose truputį palis, vėliau orai numatomi saulėti.

Dienos pradžioje šiaurės vakarų vėjas dar pūs smarkokai, kai kur jo gūsiai sieks 15 m/s, tačiau nuo vidurdienio pradedant vakariniais rajonais vėjas rims. Aukščiausia temperatūra 5–10 laipsnių šilumos. Šilčiausia Sūduvoje, Nemuno slėnyje: Kaune, Marijampolėje, Šakiuose, Tauragėje, Šilutėje šils iki 9–10 laipsnių. Vėsiausia bus Aukštaitijoje – apie Uteną, Zarasus ir Rokiškį tik 5–7 laipsniai. Vilniuje 7–9, Klaipėdoje 6–8 laipsniai šilumos.

Šeštadienio naktis bus rami, giedra ir šalta, temperatūra kris iki 1–5 laipsnių žemiau nulio, tik prie jūros bus teigiama. Pažeme kai kur nusidrieks rūkas, žemės paviršių sustingdys gruodas, o balutės užšals. Nepaslyskite!

Dieną pradedant pajūriu stiprės pietvakarių vėjas, daugės debesų. Žemaitijoje vietomis trumpai palis, Vidurio ir Rytų Lietuvoje didžioji dienos dalis dar bus saulėta. Vilniuje ir Šiauliuose šils iki 10, Kaune ir Panevėžio apylinkėse bus apie 11, pajūryje 7–8 laipsniai šilumos.

Vietomis pakrapnos ir sekmadienio naktį, didesnė lietaus tikimybė centriniuose ir rytiniuose rajonuose. Žemaitijoje naktis žvaigždėta. Paryčiui oras atvės iki 0–5 laipsnių šilumos. Dieną saulė dažniau švies nei slėpsis už debesų, lietaus nenumatoma. Pūs švelnus vakaris, aukščiausia temperatūra 5–10 laipsnių.

Kitos savaitės pradžia numatoma vėsesnė. Tarpais sulauksime mišrių kritulių. Naktimis temperatūra svyruos nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos, dienomis: pirmadienį 4–9, antradienį vos 2–6 laipsniai šilumos.