aA
Vasario 19 d., apie 12 val., Lazdijų r., Kapčiamiesčio sen., iš namų išėjo ir negrįžo 77 metų vyras, turintis sveikatos problemų. Vyras sunkiai orientuojasi aplinkoje.

Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su dingusiojo artimaisiais apžiūrėjo aplinkines apylinkes, pasienio teritoriją.

Vykdant paiešką buvo pasitelktas kinologas su tarnybiniu šunimi. Kelyje Kapčiamiestis-Viktarina-Leipalingis stabdant automobilius, paaiškėjo, kad vienas vairuotojas dingusį vyrą pavežė iki Leipalingio miestelio.
Trečiadienį į dingusiojo paieškas Leipalingio apylinkėse, kelyje Leipalingis-Seirijai, įsitraukė ne tik Lazdijų r. PK, bet ir Druskininkų PK pareigūnai.

Vasario 20 d. nuo 15 val. iki 17.20 val. buvo pasitelktas Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnis, tačiau ieškomas asmuo nebuvo rastas. Tą pačią dieną apie 17.50 val. Druskininkų sav., ties Vileikių kaimu, Cijūniškio miško masyve, vyras atsirado. Jis paguldytas į ligoninę.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.