Pirmoji vietą 5 km. kvalifikacinėse lenktynėse atiteko Rusijos slidininkei Olgai Danilovai, kuri 5 km. nuotolį įveikė per 12 min. 58,7 sek.

Antrąją vietą iškovojo lyderės tėvynainė Larisa Lazutina (+0,2 sek.), o trečiąją – Slovėnijos atstovė Petra Majdič (+7,4 sek.).

Po pertraukos į pirmą penkiasdešimtuką patekusios sportininkės tęsė kovą 5 km. persekiojimo rungtyje.

Aukso ir sidabro medalius, išlaikę puikias pozicijas, iškovojo O.Danilova ir L.Lazutina, antrąją rungtynių distanciją įveikusios atitinkamai per 24 min. 52,1 sek. ir 24 min. 59 sek.

Bronzos medalį iškovojo kanadietė Beckie Scott (+17,8 sek.).

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.